III Iławski Półmaraton La Rive za nami

 

Ogromnym zainteresowaniem wśród osób biegających, cieszył się III Iławski Półmaraton La Rive. Łącznie z osobami towarzyszącymi udział wzięło około 850 uczestników.

W samym półmaratonie pobiegło ponad pół tysiąca zawodników, w tym nauczyciele naszej szkoły Grzegorz Olszlegier , Rafał Szczecina oraz liczna grupa uczniów obecnych jak i absolwentów. Wszyscy ukończyli bieg w doskonałych humorach na pewno zmęczeni, ale dumni że podołali wyzwaniu jakim jest pokonanie 21 km.  Duży sukces odniosła Kamila Lulińska która w klasyfikacji open zajęła drugie miejsce. Serdecznie dziękujemy osobom które brały czynny udział w organizacji i zabezpieczeniu imprezy oraz tym którzy dopingowali na trasie półmaratonu. Jednocześnie przypominamy że III Iławski Półmaraton La Rive jest biegiem poświęconym pamięci zmarłego Profesora Antoniego Gierszewskiego.

Skip to content