Nie daj się zabić! Bądź widoczny na drodze

W czwartek 23 października 2014r. miała miejsce akcja „Nie daj się zabić! Bądź widoczny na drodze” zainicjowana przez Samorządy Szkolne ZSO i Gimnazjum nr 2 w Iławie wspieranych przez Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, Powiatową Komendę Policji, Straż Miejską.

Celem happeningu było propagowanie bezpieczeństwa na drodze. Do udziału w nim zaproszono uczniów wszystkich iławskich szkół – zarówno podstawowych, gimnazjalnych jak
i ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami. Uczestnicy na rowerach ubrani w kamizelki odblaskowe spotkali się na parkingu obok restauracji Yellow. Dokładnie o 17:00 ruszyli. Jadąc ścieżkami rowerowymi wokół Małego Jezioraka, dwukrotnie okrążyli jezioro.
W happeningu wzięło udział ponad 200 osób w różnym wieku. Mamy nadzieję, że akcja przyniesie zamierzony cel i wiele osób pomyśli o swoim bezpieczeństwie na drodze.
Dziękujemy
ORGANIZATORZY
[tribulant_slideshow gallery_id=”12″]

Skip to content