Sukces krasomówczy Oli Grysz

Ola Grysz jest uczennicą klasy III iławskiego Żeromka. W tym roku wzięła udział w eliminacjach powiatowych konkursu krasomówczego.

Jej występ został wysoko oceniony przez jury. Ola zajęła I miejsce i tym samym zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. Ola przygotowała tekst o 40. rocznicy ekranizacji filmu  „Gniazdo”, który był kręcony w Iławie przez reżysera Jana Rybkowskiego. Występ Oli zrobił również duże wrażenie na jury w Lidzbarku Warmińskim, tak że została laureatką etapu wojewódzkiego i będzie reprezentować województwo warmińsko-mazurskie na etapie ogólnopolskim konkursu krasomówczego w Golubiu-Dobrzyniu . Olę do konkursu przygotowała polonistka Anna Tatarek.

Życzymy Oli sukcesu i trzymamy za nią kciuki.

[tribulant_slideshow gallery_id="14"]

Członkowie koła dziennikarskiego:
Maja Dzwoniarska
Klaudia Duda
Wiktor Rozentalski
pod kierunkiem polonistki Anny Tatarek

Skip to content