Sukces poetycki Angeliki

Angelika Zakrzewska jest uczennicą klasy III iławskiego Żeromka. W tym roku będzie zdawać maturę, więc przed nią ważne życiowe zadanie, na pewno poradzi sobie z nim znakomicie, ponieważ drzemie w niej poetycka dusza.

Swój talent poetycki odkryła bardzo wcześnie, bo pierwsze nieśmiałe próby poetyckie zaczęła pisać już w gimnazjum. W liceum jej talent po prostu rozkwitł. Nowe wiersze najpierw wzbudziły ogromne zainteresowanie polonistki Anny Tatarek, która otoczyła opieką młodą poetkę. Najlepszy z liryków „Wplatam dłonie” w zeszłym roku 2013 roku zdobył również uznanie jury XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Jednego Wiersza w Suwałkach. Angelika znalazła się tam w ścisłym gronie finalistów, zajmując szóste miejsce. W tym roku 2014 wiersz młodej poetki „Jaskółki” również wzbudził wiele emocji jury i został wyróżniony za tematykę w XXI edycji Ogólnopolskiego konkursu Jednego Wiersza. W swoim dorobku poetyckim Angelika ma wiele pięknych, wzruszających, interesujących liryków, które poruszają intelekt i serce odbiorców. Nie tylko tematyką Angelika jest w stanie zainteresować czytelników, ale także celną i oryginalną metaforyką. Nastrojowe wiersze Angeliki świadczą o ogromnej wrażliwości młodej poetki i jej dużym talencie poetyckim.

Życzymy jej nieustającej weny twórczej i opieki boskiego Pegaza.

01_Sukces_Angeliki

Członkowie koło dziennikarskiego:
Maja Dzwoniarska
Klaudia Duda
Wiktor Rozentalski
pod opieką polonistki :
Anny Tatarek

Skip to content