Chuda! Uda się czy się nie uda?

Bursztynowa Miss Polski, pasjonatka sportu i teatru. Jej celem jest szkoła teatralna i wysokie osiągnięcia na deskach teatru. Kolejny raz pokazała, że dzięki ciężkiej pracy i walki z samą sobą, można osiągnąć zamierzony cel.

Aleksandra Grysz – tegoroczna maturzystka „Żeromka”, odniosła sukces w Rejonowym Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim.  Spośród siedmiu osób wybrano właśnie ją, aby reprezentowała nasz okręg w województwie. Teksty, jakimi uraczyła publiczność to wiersz Kabaretu pod Wyrwigroszem oraz proza Judith Fatallah „Chuda”. Kolejny etap odbędzie się 9-tego maja w Dobrym Mieście. Zwycięstwo na tym szczeblu zagwarantuje Oli przejście to etapu ogólnopolskiego, co jest niezwykłym zaszczytem zarówno dla niej samej jak i szkoły, którą reprezentuje. Ola udziela się jako krasomówczyni, recytatorka oraz miss. Odnosi sukcesy w wielu dziedzinach i pnie się do góry. Gdzie ją to zaprowadzi? Trzymajmy mocno kciuki za dalsze sukcesy. Powodzenia!

OKR - rejon 04

OKR - rejon 03

OKR - rejon 02

Skip to content