Pożegnanie maturzystów

Dnia 1 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie maturzystów – ostatni dzień spędzony przez nich w naszych murach. Uroczystość odbyła się na małej sali gimnastycznej. Na początku głos zabrał przewodniczący Rady Rodziców – Dariusz Paczkowski, który przypomniał absolwentom o latach spędzonych w szkole.

Następnie dyrektor Roman Groszkowski przeszedł do wręczenia nagród i wyróżnień. Zaczęto od Srebrnych Tarcz, następnie przyznano najlepsze świadectwa, gdzie rekordzistami okazali się uczniowie klasy 3D – blisko 30 wyróżnionych osób nie mieściło się pod sceną. Doceniono również artystyczną i sportową część maturzystów. Zwieńczeniem imprezy było rozdanie Żeromków, którymi zajmowała się w tym roku klasa 2G. Pełna lista wyróżnionych:

Krystian Zaborowski – Skrzydlate Buty

Klaudia Dąbrowska – Uśmiech Żeroma

Aleksandra Wantowska & Maciej Myszkiewisz – Sportowe Małżeństwo

Olga Kroplewska – Anielski Głos

Mateusz Rutecki – Król Disco Polo

Michał Dziopa – Poetycka Dusza

Piotr Fafiński – Głos Internetu

Agata Kołecka – Najszybsze Nogi Żeroma

Agata Silakowska – Kolorowa osobowość

Zobacz zdjęcia na naszym FB

Skip to content