Temat o bocianach na pierwszym miejscu

Uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego zakwalifikował się do kolejnego etapu XLV Olimpiady Biologicznej. Łukasz Szczawiński otrzymał 289 punktów i znalazł się na pierwszym miejscu na 27 uczestników w całym okręgu.

 

Ponadto praca badawcza Łukasza została zgłoszona do wyróżnienia, a w całym okręgu do zawodów drugiego stopnia zakwalifikowało się tylko 14 uczniów. Być może do tego osiągnięcia ucznia „Żeromka” przyczynił się następujący temat pracy: „Występowanie i sukces lęgowy bociana białego na terenie gminy Rybno”. Łukasz przygotowuje się do Olimpiady pod opieką Wiesławy Elsner, która zaznacza, że jest to uczeń z prawdziwą pasją i ogromną wiedzą, co wróży mu dalsze sukcesy. Życzymy powodzenia podczas kolejnego etapu.

 001

 Na zdjęciu Łukasz wraz z panią Wiesławą Elsner na zeszłorocznej XXX Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej.

Skip to content