Próbny egzamin

Trwa próbny egzamin gimnazjalny. Wczoraj uczniowie pisali test z historii i wiedzy o społeczeństwie, podczas którego musieli między innymi rozpoznać pismo klinowe czy też wybrać prawidłowy tytuł przedstawionej mapy oraz egzamin z języka polskiego w ramach którego musieli napisać rozprawkę, której temat brzmiał: Czy zgadzasz się z twierdzeniem, że ludzie nie zawsze postępują zgodnie z tym, co mówią?

gim2

Dziś natomiast nasi trzecioklasiści mierzyli się od 9:00 z egzaminem przyrodniczym, a od 11:00 z zadaniami z matematyki. Jutro przed nimi egzamin z języków obcych – angielskiego i niemieckiego.

Testy są przeprowadzane w ramach akcji „Egzamin próbny z Operonem”. Ma być to swoiste przetarcie przed egzaminem właściwym, który odbędzie się w kwietniu. Trzymamy kciuki!

Skip to content