I Śnieżny Polonez

W piątek 22 stycznia, dwa dni przed wielkim balem studniówkowym, tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Iławie zatańczyli poloneza i to nie byle gdzie, bo w samym środku Iławy – na Starym Mieście.

120 osób o godzinie 12.00 ruszyło w rytm tańca, tradycyjnie otwierającego studniówkę. Uczniowie w ten sposób chcieli wprowadzić nowa tradycję, która jednocześnie pozwoli mieszkańcom Iławy zobaczyć efekt ich kilkumiesięcznych przygotowań.

 Choć młodzieży towarzyszył stres i do ostatniej chwili nie byli pewni, czy wszystko się uda, wyszło perfekcyjnie! To była najlepsza próba generalna przed niedzielną studniówką. Za rok nasi młodsi koledzy z pewnością to powtórzą – komentowali uśmiechnięci uczniowie Żeromka.

znaczek_maly

001

002

003

Foto: dzięki uprzejmości Tomcolor

Więcej foto na naszym FB

Skip to content