Przyszli studenci z Żeromka na Ogólnopolskich Targach Ofert Edukacji Akademickiej

We wtorek 15 marca grupa przyszłych studentów z iławskiego Żeromka zagościła w grodzie Kopernika. Tamtejszy Uniwersytet, pod patronatem tegoż astronoma, współpracuje z Zespołem Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego już od roku. UMK zorganizował Ogólnopolskie Targi Ofert Edukacji Akademickiej, na które zaproszono także iławską szkołę.

 

Grupa, której bazą byli humaniści z III C, miała z czego wybierać, bo uniwersytet posiada bardzo szeroką ofertę skierowaną do miłośników humanistyki. Niezdecydowanym służyło biuro karier, gdzie można było z pomocą testów i fachowców sprawdzić swoje predyspozycje zawodowe. W ofercie był też program ćwiczeń z komunikacji i efektywnego kontaktowania się z ludźmi.

 Wszyscy uczniowie zaopatrzyli się w materiały promocyjne, otrzymali także gadżety i inne prezenty. Zapewne niektórzy jeszcze tam wrócą na dłużej – po to, by tam studiować.

targi UMK

Skip to content