Dzień Przedsiębiorczości

Podobnie jak przed rokiem, uczniowie Żeromka wzięli dziś czynny udział w obchodach Dnia Przedsiębiorczości, który organizowany jest pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Jest to 13. edycja programu jednodniowych wizyt w firmach bądź instytucjach dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Nasi uczniowie odwiedzili kilka miejsc (m.in. Zakład Karny, schronisko dla zwierząt, sklep Piękne Okno czy lecznicę dla zwierząt „Panda”) i wykonywali przydzielone im zadania na stanowiskach pracy. Akcja ma pomóc młodym ludziom w zweryfikowaniu wyobrażeń o pracy na konkretnym stanowisku oraz wpłynąć na właściwy wybór dalszej ścieżki edukacyjnej i kariery zawodowej.

001

002 Tekst i fot.: Anita Turowska – Łątkowska

Więcej fota na naszym FB

Skip to content