Zaproszenie do udziału w XVI Festiwalu Piosenki Autorskiej „PAF”

Dnia 31 maja 2016 roku o godz. 11:00 w auli ZSO im. Stefana Żeromskiego w Iławie odbędzie się już XVI Festiwal Piosenki Autorskiej „PAF”
Tym razem będzie on poświęcony Krzysztofowi Klenczonowi – artyście, który pochodził ze Szczytna (woj. warmińsko-mazurskie). Jest to polski kompozytor, wokalista i gitarzysta muzyki rockowej.

Klenczon był liderem zespołów muzycznych takich jak:, Czerwone Gitary, Pięciolinie, Trzy Korony oraz gitarzystą zespołu Niebiesko-Czarni. Jest autorem przebojów, które większość z nas słyszała przynajmniej raz i wielu z nas chętnie do nich powraca. Między innymi: „Taka jak ty”, ,,Historia jednej znajomości”, ,,Nikt na świecie nie wie”, ,,Biały Krzyż”, ,,Wróćmy na jeziora”, ,,Gdy kiedyś znów zawołam cię”, ,,Kwiaty we włosach”, ,,Powiedz stary gdzieś ty był”, ,,Jesień idzie przez park” oraz ,,10 w skali Beauforta”, ,,Port”, ,,Czyjaś dziewczyna”.

Jeśli więc posiadasz talent muzyczny, zgłoś się do klasy IIF do 20 maja 2016
Mile widziani są uczniowie spoza naszej szkoły. Oni telefonicznie lub e-mail moga również potwierdzić swoje uczestnictwo w festiwalu. Krzysztof Klenczon to wybitny kompozytor, dlatego serdecznie zapraszamy na „PAF”, gdzie postaramy się przybliżyć wam jego postać i twórczość. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w Festiwalu.

Organizatorzy

Skip to content