Młodzież z „Żeromka” mistrzem województwa

Jeszcze nie tak dawno chwaliliśmy się osiągnięciem biegaczy z iławskiego ogólniaka, którzy zdobyli mistrzostwa powiatu iławskiego w sztafetowych biegach przełajowych , a już dziś możemy im gratulować kolejnego sukcesu. Drużyna z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego zdobyła tytuł mistrza w Mistrzostwach Województwa Szkolnego Związku Sportowego w Biegach Przełajowych.

Drużyna chłopców i dziewcząt zwyciężyła 27 października w miejscowości Świętajno koło Szczytna. W imprezie brało udział około 760 osób. Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego, podkreślał że kolejny raz został osiągnięty główny cel tych międzyszkolnych zawodów, jakim jest popularyzacja biegów jako najtańszej i najatrakcyjniejszej formy sportu i rekreacji.

001-mistrzostwo-wojewodztwa-2016

Więcej zdjęć na naszym FB

Skip to content