„Żeromek” coraz wyżej w rankingu „Perspektyw”

10 stycznia w Auli Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego już po raz XIX ogłoszono zestawienie 500 najlepszych szkół w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych. Iławski Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego znalazł się wśród najlepszych.

W województwie warmińsko-mazurskim „Żeromek” zajmuje 15 miejsce i jest to wynik o 9 miejsc lepszy niż w zeszłym roku. W ogólnym rankingu iławskie liceum znalazło się na 439 miejscu na około 3900 szkół w całym kraju. Różnice między szkołami są tak niewielkie, że jeden punkt decyduje o awansie nawet o 100 miejsc. W Rankingu Szkół Olimpijskich „Żeromek” zajmuje 177 miejsce. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO w Iławie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2017”.

 

Skip to content