Złota czternastka z Żeromka

To już kolejny rok, kiedy po ogłoszeniu wyników konkursów kuratoryjnych, Żeromek ma się czym pochwalić. Osiemnaście tytułów laureatów i finalistów zdobyli uczniowie gimnazjum, działającego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Iławie.

Jak każdego roku uczniowie niecierpliwie czkali na wyniki swoich zmagań i kolejny raz przy ogłoszeniu ich nie zabrakło ogromnych emocji. Na gratulacje zasługują: Julia Tomaszewska – laureatka z historii, Korolina Bożuta – laureatka z wiedzy o społeczeństwie, Joanna Sowa – laureatka z wiedzy o społeczeństwie, Paulina Stachelek – finalistka z wiedzy o społeczeństwie, Jakub Jakubowski -laureat z matematyki, Wonbin Jung – finalista z matematyki, Mikołaj Rybczyński – finalista z biologii, laureat z chemii oraz finalista z języka niemieckiego, Jakub Wilk – laureat z biologii, laureat z języka niemieckiego oraz finalista z chemii, Paweł Abramowicz – finalista z geografii, Dominik Brach – finalista z języka niemieckiego, Damian Olewnik – finalista z języka niemieckiego, Mateusz Wiśniewski – laureat z języka niemieckiego, Dominika Bylinka – finalistka z języka angielskiego, Michał Rydzewski – finalista z języka angielskiego.

Skip to content