Rozdanie świadectw i "Żeromków"

W dniu 31 maja w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego odbyło się uroczyste pożegnanie klas trzecich. Na początku uroczystości dyrektor szkoły Pan Roman Groszkowski podziękował młodzieży za trud i zaangażowanie.

Najlepszym spośród nich wręczył świadectwa ukończenia szkoły i okolicznościowe upominki. Następnie rolę gospodarzy przejęła klasa druga G – organizator pożegnania. Między innymi rozdawano statuetki „Żeromka” dla najbardziej charakterystycznych osobowości. Wybrano kilka nominacji, spośród których wyróżniono min. najlepszego tancerza, odkrycie roku, miss i mistera Żeromska i wiele, wiele innych. Nie zabrakło tematycznej muzyki, która umiliła uczestnikom czas.

     Mamy nadzieję, że uroczystość ta na zawsze pozostanie w sercach jej uczestników. Z żalem i przykrością żegnamy naszych wspaniałych kolegów, absolwentów i życzymy im dalszych sukcesów w życiu.

Angelika Kurowska i Klaudia Falkowska II G

Więcej foto na naszym FB

Skip to content