Gwiazdkowy

21 grudnia 2017 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Iławie odbył się Gwiazdkowy Turniej Drużyn Mieszanych w Piłkę Siatkową.

W turnieju wzięło udział 8 klas licealnych: 1B, 1C, 2A, 2B, 3A, 3B, 3E, 3G.  Rozgrywki były prowadzone systemem pucharowym, po pierwszej rundzie do półfinałów awansowały zespoły z klas: 2A, 3A, 3B i 3E. W zaciętym meczu o 3 miejsce, po tie-break’u zwyciężyła klasa 3B.  W finale stojącym na bardzo wysokim poziomie klasa 3E nie była w stanie powstrzymać zawodników z mat-fizu (3A). Wręczenia nagród dokonał w-ce dyrektor Stanisław Kożuchowski. Dziękujemy za pomoc w organizacji turnieju sędziom: Joannie Karpińskiej i Wiktorii Kalbarczyk z 3G, Karolinie Laskowskiej z 3A oraz sekretarzom zawodów: Katarzynie Koczkodon i Natalii Lewandowskiej z 3B. Organizatorami turnieju byli Ewelina Polak i Rafał Szczecina.

Skip to content