Maturzyści w szkole

We wtorek 28 maja w ZSO odbyła się uroczystość pożegnania klas maturalnych. Prowadzenie tegorocznej imprezy przypadło klasie II F. Żadne sprawozdania nie są w stanie oddać nastroju, jaki panował w sali gimnastycznej podczas tego wydarzenia.

Wychowawcy drżącymi rękoma wręczali  wyróżnienia najlepszym uczniom a dyrektor, pan Roman Groszkowski, zadał absolwentom refleksyjne pytanie: „Czy dacie radę, czy sprostacie dorosłemu życiu?” Tego dnia miało miejsce także rozdanie „Żeromków”, którymi nagrodzone zostały najbardziej popularne osoby z naszej szkoły. Jest to już tradycja, ale także miły akcent podsumowujący całą imprezę. Mimo iż w tym dniu pożegnaliśmy maturzystów i zamknęli oni pewien rozdział w swoim życiu, ich historie przeżyte w tej szkole jeszcze na długo pozostaną z nami.

Tekst: Antonina Kaczmar kl. IIF

 

Skip to content