Nauka zdalna

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z 16 października 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie przechodzi w tryb pracy zdalnej. Nauka będzie się odbywać  według części C Procedur organizacji pracy ZSO w roku szkolnym 2020/21 (zamieszczona na stronie Szkoły).

Postaramy sie wykorzystać doświadczenia ubiegłego roku szkolnego w celu usprawnienia nauczania na odległość. Odbędzie się więcej lekcji on-line, chociaż nie wszystkie zajęcia muszą być prowadzone w taki sposób. Podtrzymuję apel o zaangażowanie uczniów w zdalne nauczanie i życzliwy nadzór rodziców nad komputerową aktywnością swoich dzieci.

Informacje o zmianach prawnych wpływających na organizację kształcenia w ZSO będą przekazywane na bieżąco przez dziennik elektroniczny i internetową stronę Szkoły

zobacz PROCEDURY CZĘŚĆ C

Z serdecznymi pozdrowieniami,

dyrektor ZSO w Iławie

Roman Groszkowski

Skip to content