Grunwald

W środę 6 października 2021 roku po dwuletniej przerwie na Polach Grunwaldzkich odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe. Organizatorem przedsięwzięcia był Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy.

W Licealiadzie wzięły udział 4 uczennice oraz 3 uczniów. Pomimo niekorzystnych warunków pogodowych nasza ekipa z Żeromka pomyślnie wypadła w klasyfikacji końcowej.

Spośród reprezentujących naszą szkołę najlepszy wynik osiągnęła Paulina Józefowicz z klasy IIIG, zajmując II miejsce na podium. Pozostałe uczestniczki biegu na 1500m uplasowały się na równie wysokich miejscach: Alicja Świdzińska z klasy ID na IV miejscu, Paulina Skrzyniarz z klasy IF na V miejscu oraz Natalia Krupińska z kasy IIIF4 na miejscu VI.

W biegu na 2000m najlepiej wypadł Piotr Trzciński z klasy IIIG4 zajmując IV miejsce. W pierwszej dziesiątce znalazł się drugi z reprezentantów: Patryk Myszkiewicz z klasy IIB zajmując IX pozycję. Naszą ekipę wspierał biegowo również Kacper Ałgustyniak z klasy IIIA4.

Opiekun grupy Maria Madej

Skip to content