Siatkówka na jubileusz

10 listopada odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej z okazji 75-lecia liceum. Impreza została zorganizowana przez UKS Żaczek oraz Samorząd Uczniowski.

Do rozgrywek stanęło osiem drużyn – team nauczycieli oraz reprezentacje klas 2B, 2D, 3A4, 3D4, 3A, 3B oraz 3C. Zawodnicy w kolejnych meczach dzielnie walczyli o zwycięstwo. Nie zawiedli również kibice – gorąco dopingowali swoich faworytów, sprawiając, że atmosfera turnieju była naprawdę gorąca. Walka o trzecie miejsce pomiędzy klasami 2B i 3C  skończyła się wynikiem 2:0. Mecz finałowy  – nauczyciele kontra klasa 3B – zakończył się wygraną trzecioklasistów. W składzie zwycięskiej drużyny znaleźli się: Dominika Zapadka (kapitan), Szymon Nastaj, Maciej Banaszek, Jakub Szustkowski, Dominik Wiśniewski, Wiktor Głowacki, Oskar Kowalewski i Karolina Jagielska. Serdeczne gratulacje dla tryumfatorów turnieju oraz drużyn, które wywalczyły 2. i 3. miejsce.

Gorąco dziękujemy pozostałym drużynom za niezwykłe zaangażowanie. Podziękowania należą się również sędziom i obsłudze technicznej, szczególnie Nikoli Sołobodowskiej, Zuzannie Gugale, Dominice Przytule, Marii Gduli, Alicji Kaślewicz, Julii Kurkielewicz, Klaudii Wandzlewicz, Julii Panuś i Annie Migdał.  Nagrody dla zawodników ufundowała Rada Rodziców.

Więcej foto na FB

Skip to content