Rozdanie świadectw

1 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły tegorocznym maturzystom. Najlepsi w nauce otrzymali świadectwa i nagrody książkowe z rąk dyrektora Romana Groszkowskiego. Nagrodzono również tych, którzy osiągnęli znaczące sukcesy sportowe.

Ważnym akcentem uroczystości stało się również przyznanie Srebrnej Tarczy Absolwenta osobom, które wyróżniły się nie tylko w nauce, ale również w działalności na rzecz szkoły i środowiska lokalnego. Potem – zgodnie ze szkolną tradycją – przyszedł czas na galę Żeromków. O tym, do kogo trafią lubiane przez wszystkich statuetki decydują zawsze sami uczniowie. Tutaj liczy się rozpoznawalność, oryginalność, fantazja i talent do zapadania innym w pamięć. Jak zwykle było dużo śmiechu i spontanicznych reakcji laureatów i publiczności. Wszystkim absolwentom życzymy samych sukcesów i spełnienia marzeń.

Skip to content