Biegamy

19. października nasza szkoła brała udział w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Ponadpodstawowych.

Nasi uczniowie jak zwykle zaprezentowali się na wysokim poziomie, wśród nich złote medale wywalczyli Patryk Myszkiewicz z klasy 3B w kategorii wiekowej 2006/7, Hubert Czarzasty z klasy 4A w kategorii 2005 i starsi. Srebrne medale w kategorii 2005 i starsi otrzymali po pięknej walce Samanta Klein z 4C oraz Bartosz Urban z klasy 4B. Brązowy medal wybiegała sobie Alicja Świdzińska z klasy 2D w kategorii 2006/7. W pierwszej dziesiątce mogliśmy oglądać pozostałych naszych reprezentantów Zuzannę Tęczę 2D, Alicję Zabłocką 1G, Konrada Furmańskiego 2B, Piotra Trzcińskiego 4G oraz Adama Kowalewskiego 3A. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Skip to content