Dzień Niepodległości

Wyjątkowe wydarzenie odbyło się 10 listopada w naszej szkole. Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości zachwycił wszystkich obecnych słuchaczy.  Za organizację, scenariusz i przygotowanie tego wydarzenia odpowiadał Pan Robert Szklanny oraz Agata Otręba.

Poniżej wszyscy utalentowani uczniowie, dzięki którym mogliśmy uczcić wyjątkowy dla nas dzień.

Soliści:

Julia Konkol – Rozkwitały pąki białych róż, Miasto 44

Kasia Zglińska – Miasto 44

Martyna Połeć – Jest takie miejsce

 Zofia Kołecka – Wojenko Wojenko

 Jakub Boros – O mój rozmarynie, Rozkwitały pąki białych róż

Agata Otręba – Dwa serduszka, cztery oczy

Chór w składzie:

– Julia Wojtiuk,  Olga Warmińska, Aleksandra Michalska, Weronika Bielik, Maja Nojman, Julia Konkol, Kasia Zglińska, Amelia Glinka, Hania Czekaj, Nikola Zawadzka Martyna Połeć, Hania Paczkowska, Zofia Kołecka, Jakub Boros Julia Krupińska, Natalia Tworzewska, Kinga Furmanek, Aleksandra Janik, Amelia Łukwińska, Aleksandra Stopkowska, Bogna Kłodawska

Jakub Węglerski – perkusja

Gitarzystki: Amelia Glinka, Hania Czekaj, Nikola Zawadzka

Pomoc techniczna : Natalia Solarz, Patrycja Rafińska, Mateusz Sikorski

Zaczytany w gazecie konferansjer – Grzegorz Rudnicki

Skip to content