Mikołajki

We wtorek 6 grudnia br. w naszej szkole odbył się charytatywny mikołajkowy turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych. Do rywalizacji stanęły drużyny z klas: 2A, 2B, 3A, 3B, 3D, 3F, 4A i 4D.

W finale znalazły się klasa 3B i 4A, które przyniosły nam w tym turnieju najwięcej emocji. Po zaciętym meczu na pierwszym miejscu uplasowała się klasa 3B, która od początku była faworytem (Mikołaj Pielenc – kapitan, Paulina Cichowska, Aleksandra Kościńska, Kacper Kijewski, Marcel Michałkiewicz, Antoni Woźniak, Maciej Pokojski i Patryk Myszkiewicz).

Podczas imprezy sprzedawane były smakołyki przygotowane przez uczniów i członków samorządu uczniowskiego. Zebrane fundusze (ponad 1000 zł) zostały w tym roku przeznaczone na szlachetną paczkę i na pomoc iławskiemu schronisku dla zwierząt. Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju, którzy również włączyli się w pomoc charytatywną oraz osobom zaangażowanym w organizację: Daniel Klach (4A), Jan Klinicki (2C), Paulina Bojanowska, Amelia Kaca, Wiktoria Wejnarska (2F), Agata Łomżyńska, Paulina Przybyłek (1E), Maja Kalbarczyk, Zuzia Liedtke (1H), Michalina Ziemniak, Wojciech Włodarski (1A), Patrycja Metkowska (3E), Paulina Cichowska (3B) i Julia Olszewska (2D) – sędziowanie, Aleksandra Kruk i Oliwia Taranowska (1H) – sekretarze zawodów, Maja Brach, Zuzanna Tchórz i Zuzanna Brelik (1H) – sędziowie liniowi.

Nagrody ufundowane zostały przez Radę Rodziców, a przygotowane przez nasz wspaniały samorząd uczniowski. Dziękujemy za pomoc i przygotowanie w szczególności Jankowi Klinickiemu z 2C. Organizatorzy: Nauczyciele wychowania fizycznego – Ewelina Polak i Rafał Szczecina oraz samorząd uczniowski.

Skip to content