Mimo wszystko OGROMNY SUKCES!!!

W dniu 24.04.2023 w Hali MOSiR w Nidzicy odbył się Finałowy Turniej Mistrzostw Województwa w Koszykówce Chłopców Szkół Ponadpodstawowych. Po zaciętych meczach Reprezentacja Naszego Liceum zajęła IV miejsce.

Warto dodać że nasza drużyna z przyczyn technicznych i zdrowotnych wystąpiła w niepełnym i mocno rezerwowym składzie. To głównie zadecydowało o zajęciu miejsca poza podium. Biorąc pod uwagę, że w ramach Mistrzostw brało udział ponad 50 zespołów z całego województwa, można śmiało mówić o Wielkim Sukcesie. Podobny wynik ( Turniej Finałowy Mistrzostw Województwa) Nasze Liceum zanotowało ponad 20 lat temu.

Wyniki spotkań w trakcie Turnieju:

ZSO NIDZICA – III LO OLSZTYN / 87 – 66 /

I LO IŁAWA – I LO PISZ / 52 – 78 /

I LO IŁAWA – III LO OLSZTYN / 44 – 53 /

ZSO NIDZICA – I LO PISZ / 69 – 95 /

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

  1. I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W PISZU
  2. ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓŁNOKSZTAŁCĄCYCH W NIDZICY
  3. III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OLSZTYNIE
  4. I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W IŁAWIE

Nasza Finałowa Reprezentacja to: Jakub Suski (kapitan), Patryk Maliszewski, Aleksander Szczypski, Bartosz Zbysiński, Jakub Oleksow, Olaf Tucholski, Jakub Lubieniecki, Patryk Furmanek.

Drużynę prowadził: Pan Piotr Bożym

G R A T U L A C J E !!! 

Skip to content