"Ostatni dzwonek"

Do zakończenia roku szkolnego zostało jeszcze trochę czasu, lecz dla niektórych uczniów ówczesny piątek był ostatnim dniem w którym przekroczyli oni próg szkoły jako uczniowie LO w Iławie.

26 kwietnia 2024 roku tegoroczni maturzyści oficjalnie usłyszeli ostatni dzwonek w naszej szkole i wraz z tym zakończyli oni swoją edukację w szkole średniej otwierając tym samym drzwi do nowej drogi życia i nieznanych im dotychczas wyzwań.

Był to bardzo emocjonalny dzień nie tylko dla samych maturzystów lecz także dla ich wychowawców, rodziców i uczniów.

Podczas uroczystości oprócz samego pożegnania czwarto klasistów, został również przekazany sztandar szkoły w ręce młodszych kolegów i koleżanek od których wszyscy żegnający się uczniowie otrzymali pamiątkową różę na pożegnanie.

Matura jest sama w sobie pewnym podsumowaniem pewnego etapu życia młodego człowieka i zarazem startem życia dorosłego, dlatego życzymy każdemu maturzyście i maturzystce jak najlepszych wyników i osiągnięcia ustalonych celów na tym właśnie podsumowaniu ich całej dotychczasowej edukacji. Już na zawsze pozostaniecie na kartach historii Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego ale ten etap jest już za wami a teraz należy iść w przyszłość z głową podniesioną ku lepszej przyszłości i ku lepszemu życiu.

Więcej zdjęć na szkolnym FB. Videorelacje na szkolnym TikToku oraz YouTube

Skip to content