Konkurs plastyczny

Zapraszamy na wystawę prac „Ukraino chcemy Cię poznać” – podsumowanie międzyprzedmiotowego projektu „Solidarni z Ukrainą”.

Nie zapominamy, że za naszą wschodnią granicą wciąż trwa wojna. Nasze wsparcie Sąsiadom wyrażamy kolejną aktywnością – projektem „Solidarni z Ukrainą”. Został on podsumowany wystawą prac pt. „Ukraino chcemy Cię poznać”. Naszym uczniom z Ukrainy pokazujemy, że chcemy poznać ich ojczyznę w różnych aspektach. Przybliżamy informacje o największych miastach Ukrainy, jej zabytkach oraz historii. Prace plastyczne początkowo były wyeksponowane w internacie, gdyż młodzież internacka również uczestniczyła w projekcie. Inicjatorką i koordynatorką projektu była Dorota Granica. Przy tworzeniu ekspozycji ściśle współpracowaliśmy z nauczycielami historii i HiT – panem Krzysztofem Tomaszewskim, panem Piotrem Kasperowiczem, jak również nauczycielką geografii – panią Katarzyną Dolecką.

Wszystkim aktywnym uczniom gratulujemy ciekawych prac. Wszystkie wspaniałe dzieła wyeksponowaliśmy na korytarzu – przejściu do dużej sali gimnastycznej.

Zapraszamy na wystawę

Skip to content