WYNIKI PRZEDMIOTOWYCH KONKURSÓW KURATORYJNYCH DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

Data: 18 kwietnia 2018.

 

PRZEDMIOT IMIĘ I NAZWISKO KLASA TYTUŁ
historia Mikołaj Nieścioruk IIIga finalista
wiedza o społeczeństwie Paweł Abramowicz IIIga laureat
Kacper Grosz IIIga laureat
Oskar Ruczyński IIIgb laureat
Julia Senger IIIga laureatka
Jakub Kamiński IIIga finalista
Zuzanna Lewandowska IIIga finalistka
matematyka Paweł Abramowicz IIIga laureat
Julia Girtler IIIga laureatka
Łukasz Ogonowski IIIgb finalista
Jakub Radgowski IIIga finalista
Oskar Ruczyński IIIgb finalista
biologia Anna Wagner IIIga laureatka
fizyka Jakub Radgowski IIIga laureat
Oskar Ruczyński IIIgb laureat
geografia Paweł Abramowicz IIIga laureat
Julia Girtler IIIga laureatka
Łukasz Ogonowski IIIgb laureat
Eryk Romański IIIga laureat
Maciej Lipiński IIIgb finalista
język angielski Wiktoria Betlejewska IIIga finalistka
Eryk Romański IIIga finalista

Gratulujemy wspaniałych wyników!

Lista osób zakwalifikowanych do wojewódzkiego etapu konkursów kuratoryjnych

Data: 2 stycznia 2018.

Lista osób z naszego gimnazjum, które zakwalifikowały się do wojewódzkiego etapu konkursów kuratoryjnych 2017/2018

 

PRZEDMIOT IMIĘ I NAZWISKO KLASA
historia Mikołaj Nieścioruk IIIga
wiedza o społeczeństwie Paweł Abramowicz IIIga
Kacper Grosz IIIga
Jakub Kamiński IIIga
Zuzanna Lewandowska IIIga
Oskar Ruczyński IIIgb
Julia Senger IIIga
matematyka Paweł Abramowicz IIIga
Julia Girtler IIIga
Łukasz Ogonowski IIIgb
Jakub Radgowski IIIga
Oskar Ruczyński IIIgb
Biologia Anna Wagner IIIga
fizyka Jakub Radgowski IIIga
Oskar Ruczyński IIIgb
geografia Paweł Abramowicz IIIga
Julia Girtler IIIga
Maciej Lipiński IIIgb
Łukasz Ogonowski IIIgb
Eryk Romański IIIga
język niemiecki Michał Mędrzycki IIIgb
język angielski Wiktoria Betlejewska IIIga
Eryk Romański IIIga

 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

WYNIKI PRZEDMIOTOWYCH KONKURSÓW KURATORYJNYCH

Data: 20 marca 2017.

WYNIKI PRZEDMIOTOWYCH KONKURSÓW KURATORYJNYCH DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

 

PRZEDMIOT IMIĘ I NAZWISKO KLASA TYTUŁ
historia
 
Julia Tomaszewska IIIga finalistka
wiedza o społeczeństwie Karolina Bożuta IIIgb laureatka
Joanna Sowa IIIga laureatka
Paulina Stachelek IIIga finalistka
matematyka Jakub Jakubowski IIIgb laureat
Wonbin Jung IIIga finalista
biologia Mikołaj Rybczyński IIIga finalista
Jakub Wilk IIIga laureat
chemia Mikołaj Rybczyński IIIga laureat
Jakub Wilk IIIga finalista
geografia Paweł Abramowicz IIga finalista
język niemiecki Dominik Brach IIIga finalista
Damian Olewnik IIIga finalista
Mikołaj Rybczyński IIIga finalista
Jakub Wilk IIIga laureat
Mateusz Wiśniewski IIIga laureat
język angielski Dominika Bylinka IIIga finalistka
Michał Rydzewski IIIga finalista


Gratulujemy znakomitych wyników!  

Terminarz konkursów

Data: 10 października 2016.

TERMINARZ KONKURSÓW KURATORYJNYCH DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

W ROKU SZKOLNYM 2017/2108

 

 przedmiot  etap szkolny  
etap wojewódzki
 
 historia   14 listopada 2017r.  13 lutego 2018r.
 język niemiecki 15 listopada 2017r.  12 lutego 2018r.
 język polski  16 listopada 2017r. 10 lutego 2018r.
 geografia  17 listopada 2017r. 19 lutego 2018r.
 chemia  20 listopada 2017r.  22 lutego 2018r. 
 fizyka  21 listopada 2017r.  14 lutego 2018r.
 język angielski  22 listopada 2017r.  15 lutego 2018r.
matematyka  23 listopada 2017r.  16 lutego 2018r.
 biologia  24 listopada 2017r.  9 lutego 2018r. 
 język francuski  27 listopada 2017r. 23 lutego 2018r. 
 wiedza o społeczeństwie   28 listopada 2017r.  21 lutego 2018r.
 język rosyjski  29 listopada 2017r. 20 lutego 2018r.

 

Ponownie w "złotej dziesiątce" gimnazjów w województwie

Data: 10 czerwca 2016.

Iławski „Żeromek” po raz kolejny w „złotej dziesiątce” gimnazjów województwa warmińsko-mazurskiego.

W dniu 8 czerwca w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych Gimnazjum Rok Szkolny 2015/2016. Wydarzenie to organizowane jest przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie.

Czytaj dalej →

Sukcesy naszych uczniów

Data: 20 marca 2016.

Na stronie Kuratorium Oświaty w Olsztynie opublikowano dziś wyniki konkursów kuratoryjnych dla uczniów gimnazjum. Nasi uczniowie uzyskali 19 tytułów laureata i 17 tytułów finalisty. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Czytaj dalej →

II Powiatowy Turniej – zdolni i kreatywni

Data: 25 lutego 2016.

25 lutego 2016 r. uczniowie klasy II GA w składzie: Maria Rozicka, Ala Podgórska, Jakub Wilk oraz Dominik Brach reprezentowali społeczność „Żeromka” w II Powiatowym Turnieju „Zdolni i kreatywni”, który odbył się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Bohaterów Września w Iławie.

Czytaj dalej →

Badacze z Żeromka

Data: 8 lutego 2016.

Od listopada 2015 grupa uczniów gimnazjum z klasy Igb bierze czynny udział w międzynarodowym projekcie “Badacz wody”. Jest to przedsięwzięcie edukacyjne wspierające uczestników w podejmowaniu wspólnych działań na rzecz ochrony środowiska.

Czytaj dalej →

SUKCES NASZYCH GIMNAZJALISTÓW!

Data: 18 stycznia 2016.

32 uczniów naszego gimnazjum przeszło do wojewódzkiego etapu konkursów przedmiotowych, które odbędą się w lutym. Najwięcej szans na tytuł laureata, bo aż 22,  będą mieć z języka angielskiego, z wiedzy o społeczeństwie – 7, po trzy – z matematyki, chemii, fizyki, po dwie – z języka niemieckiego i geografii, po jednej – z języka polskiego, biologii i historii.

Czytaj dalej →

Rok szkolny 2014/2015 – podsumowanie

Data: 23 czerwca 2015.

WYNIKI PRZEDMIOTOWYCH KONKURSÓW KURATORYJNYCH

rok szkolny 2014/2015

przedmiot

imię i nazwisko

klasa

tytuł

opiekun

biologia

Aleksandra Jonowska

IIIgb

laureatka

Anna Jarzynkowska

chemia

Maciej Piankowski

IIIgb

laureat

Anna Jarzynkowska

Tomasz Szałkowski

IIIgb

laureat

Radosław Różyński

IIIga

finalista

Justyna Dobrzańska-Migdał

Zuzanna Tarach

IIIga

finalistka

fizyka

Radosław Różyński

IIIga

laureat

Izabela Woźniak

Tomasz Szałkowski

IIIgb

finalista

geografia

Michał Kozicki

IIIga

laureat

Grzegorz Olszlegier

Julia Dziczek

IIIgb

finalistka

historia

Łukasz Guba

IIga

laureat

Agata Dąbrowska

Jakub Wilk

Iga

laureat

Julia Dziczek

IIIgb

finalistka

Krzysztof Tomaszewski

język angielski

Mila Janiszewska

IIIgb

laureatka

Anna Lewandowska

Tomasz Szałkowski

IIIgb

laureat

Martyna Tarnowska

IIIga

finalistka

Kasjana Orzechowska

Oliwia Tkaczyk

IIIga

finalistka

język niemiecki

Aleksandra Jonowska

IIIgb

laureatka

Joanna Maleszewska

Marianna Kapcińska

IIIgb

laureatka

Karolina Laskowska

IIIgb

laureatka

Jakub Abramowicz

IIIga

finalista

Magdalena Janowska

Joanna Ciuba

IIIgb

finalistka

Joanna Maleszewska

Magdalena Makuch

IIIga

finalistka

Magdalena Janowska

Agnieszka Pasik

IIIgb

finalistka

Joanna Maleszewska

Radosław Różyński

IIIga

finalista

Jolanta Gancarz

matematyka

Kacper Makowski

IIgb

laureat

Izabela Marczuk

Renata Rólkiewicz

IIIga

laureatka

Katarzyna Wiśniewska

Tomasz Szałkowski

IIIgb

laureat

Izabela Woźniak

Hubert Ruczyński

IIgb

finalista

Izabela Marczuk

Zuzanna Tarach

IIIga

finalistka

Katarzyna Wiśniewska

wiedza o społeczeństwie

Zuzanna Jabłońska

IIIgb

laureatka

Agata Dąbrowska

Katarzyna Koczkodon

IIIgb

laureatka

Faustyna Kowalewska

IIIgb

laureatka

Michał Kozicki

IIIga

laureat

Zuzanna Tarach

IIIga

laureatka

Gratulujemy znakomitych wyników!