Rękawiczki

Data: 25 kwietnia 2016.

25.04.2016 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zakończeniu konkursów organizowanych przez KFG na skecz lub wiersz przygotowany w języku niemieckim.

Czytaj dalej →

Iławski laureat Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Data: 23 kwietnia 2016.

Łukasz Szczawiński z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Iławie zdobył tytuł laureata finału okręgowego województwa warmińsko-mazurskiego w ogólnopolskiej XXXI Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej.

Czytaj dalej →

Matematyczne sukcesy Żeromka

Data: 21 kwietnia 2016.

Tomasz Makowski, uczeń klasy matematyczno-fizycznej, jest dopiero w drugiej klasie, a już może poszczycić się tytułem finalisty Olimpiady Matematycznej. Poza niewątpliwym prestiżem wyróżnienia, Tomasz może się już teraz cieszyć z gwarancji 100 % wyniku na maturze z matematyki.

Czytaj dalej →

Z Biologią Za Pan Brat

Data: 26 lutego 2016.

Wojewódzki konkurs kuratoryjny z biologii – jako ostatni z tej kategorii konkursów -został przeprowadzony 26.02.2016 w trzech miastach naszego województwa – Ełku, Elblągu i Olsztynie.

Czytaj dalej →

Konkurs „Rzeczpospolita Polska w latach 1918 – 1939”

Data: 10 grudnia 2015.

Dnia 10 grudnia 2015 roku w Zespole Szkół im. C. K. Norwida odbyła się czwarta edycja konkursu wiedzy o Polsce w okresie dwudziestolecia międzywojennego.
Czytaj więcej o konkursie…

Temat o bocianach na pierwszym miejscu

Data: 3 grudnia 2015.

Uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego zakwalifikował się do kolejnego etapu XLV Olimpiady Biologicznej. Łukasz Szczawiński otrzymał 289 punktów i znalazł się na pierwszym miejscu na 27 uczestników w całym okręgu.

  Czytaj dalej →

Sukces krasomówczyni z Żeromka!!!

Data: 20 listopada 2015.

Wiesia Żurańska, uczennica III klasy Liceum im. Stefana Żeromskiego w Iławie, reprezentowała województwo warmińsko-mazurskie w XL  Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w Golubiu-Dobrzyniu.

Czytaj dalej →

Konkurs Kuratoryjny Z Biologii I Chemii

Data: 19 listopada 2015.

Listopad to czas przeprowadzania konkursów kuratoryjnych na etapie szkolnym. Nasi gimnazjaliści bardzo chętnie przystępują do zmagań konkursowych.
Czytaj dalej →

Mistrzyni pięknej mowy z „Żeromka”

Data: 3 listopada 2015.

Wiesia Żurańska uczennica klasy III G iławskiego „Żeromka” została laureatką etapu wojewódzkiego konkursu krasomówczego, który odbył się w Lidzbarku Warmińskim. Krasomówczynię spotkał ogromny zaszczyt reprezentowania naszego województwa warmińsko – mazurskiego w etapie ogólnopolskim w Golubiu – Dobrzyniu.

Czytaj dalej →

Rok szkolny 2014/2015 – podsumowanie

Data: 23 lipca 2015.

LO -laureaci  I etapu olimpiad, konkursów przedmiotowych ,przeglądów i zawodów sportowych 

w pierwszym semestrze roku szkolnego 2014/2015

Lp

Imię i nazwisko

Klasa

Rodzaj

Opiekun

 

1 Agata Machowska IIIB Olimpiada literatury i języka polskiego p. Anna Tatarek
2 Aleksandra Grysz IIIB Ogólnopolski  konkurs krasomówczy p. Anna Tatarek
3 Agata Ojdowska IIIC Olimpiada literatury i języka polskiego p. Mariusz Radgowski
4 Paulina Zakrzewska IIG Olimpiada języka niemieckiego p. Joanna Maleszewska
5 Klaudia Szczotka IIE Olimpiada języka niemieckiego p. Karolina Nehring
6 Klaudia Kołodziejczyk IIIA Olimpiada języka niemieckiego P. Karolina Nehring
7 Patrycja Rawińska IIIA Olimpiada języka niemieckiego P. Karolina Nehring
8 Rafał Lewandowski IIIF Olimpiada historyczna p. Krzysztof Tomaszewski
9 Marta Lewko IIC Olimpiada wiedzy o Polsce i świecie współczesnym p. Agata Dąbrowska
10 Aleksandra Grysz IIIB Olimpiada geograficzna p. Katarzyna Dolecka
11 Łukasz Szczawiński IID Olimpiada wiedzy ekologicznej p. Wiesława Elsner
12 Dominika Hatała IIIA Olimpiada przedsiębiorczości p. Stanisław Kożuchowski
13 Kacper Benc IIA Olimpiada wiedzy ekonomicznej p. Stanisław Kożuchowski
14 Piotr Maślany IIA Olimpiada wiedzy ekonomicznej p. Stanisław Kożuchowski
15 Szymon Plec IIA Olimpiada wiedzy ekonomicznej p. Stanisław Kożuchowski
16 Tomasz Makowski IA Alfik matematyczny p. Anna Rynkowska
17 Kacper Benc IIA Alfik matematyczny p. Jarosław Dąbrowski
18 Beata Pawlikowska IIA Alfik matematyczny p. Jarosław Dąbrowski
19 Zespół wok. –instrumentalny „Canticorum” Rejonowy przegląd piosenki polskiej p. Sławomir Zbysiński
20 Sztafeta 10x800m dziewcząt Mistrzostwa województwa warm. -mazurskiego p. Paweł Hofman
21 Sztafeta 10x1500m chłopców Mistrzostwa województwa warm. -mazurskiego p. Paweł Hofman