Plan

Data: 19 maja 2019.

Sprawdzamy zaktualizowany plan lekcji

Wycieczka do Gdańska z iławskim akcentem

Data: 25 kwietnia 2019.

25 kwietnia młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Iławie spędziła na wycieczce do Gdańska. Uczniowie klasy humanistycznej zwiedzili Europejskie Centrum Solidarności, Muzeum Drugiej Wojny Światowej oraz wzięli udział w wykładzie i projekcji filmu w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Czytaj dalej →

Ostatni dzwonek

Data: 24 kwietnia 2019.

Nadszedł koniec kwietnia. Kasztany prawie zakwitły. Dla maturzystów może to oznaczać tylko jedno – ostatni dzwonek, który będzie miał miejsce w piątek o godz. 1150(początek 5 godziny lekcyjnej)  na dziedzińcu szkoły (w przypadku złej pogody na sali gimnastycznej)

Wkrótce kolejny PAF

Data: 23 kwietnia 2019.

Znasz piosenki Marka Jackowskiego? Zespołu Maanam? Posiadasz talent muzyczny? Zgłoś swój udział w najbardziej prestiżowym festiwalu w regionie.

Czytaj dalej →

Wesołych Świąt

Data: 20 kwietnia 2019.

Młodzieżowa Akademia Matematyki i Informatyki

Data: 5 kwietnia 2019.

28 marca w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Iławie odbyło się kolejne spotkanie uczniów klas ósmych szkół podstawowych oraz trzeciej klasy gimnazjum, w ramach realizacji projektu prowadzonego przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Czytaj dalej →

Żeromek wśród szkół wyróżnionych przez UWM

Data: 28 marca 2019.

Po raz drugi Uniwersytet Warmińsko-Mazurski wyróżnił szkoły średnie najlepiej przygotowujące swych absolwentów do podjęcia studiów. W gronie laureatów znalazło się 9 szkół naszego regionu.

Czytaj dalej →

Rekrutacja do Żeromka

Data: 18 marca 2019.

Targi

Data: 12 marca 2019.

Czytaj dalej →

Bądź aktywna w Dniu Kobiet

Data: 8 marca 2019.

Truchtem lub biegiem (mogło być też na rolkach) wokół Małego Jezioraka, na mecie pamiątkowy znaczek, do tego Mistrzostwa Iławy w Wiązaniu Krawata oraz występ naszej uczennicy z klasy 3 GB Darii Dąbkowskiej – uczestniczki programu ,,The Voice Kids 2″ – to atrakcje piątkowego happeningu z okazji Dnia Kobiet. Impreza odbyła się przy Galerii Jeziorak, a współorganizatorem była nasza szkoła.

Czytaj dalej →