Bezpieczne Ferie 2020

Data: 17 stycznia 2020.

PORADNIK BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU

Czytaj dalej →

Śnieżny Polonez

Data: 9 stycznia 2020.

Konkurs

Data: 5 stycznia 2020.

Wszystkiego naj…

Data: 21 grudnia 2019.

Pobiliśmy rekord!!!

Data: 14 grudnia 2019.

13 grudnia my Ig zorganizowaliśmy akcję charytatywną dla naszej koleżanki z klasy, Basi.

Czytaj dalej →

Żeromek najlepszy w wojewódzkich mistrzostwach pływackich

Data: 13 grudnia 2019.

W miniony piątek, 13 grudnia w pływalni LEGA w Olecku odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w drużynowym pływaniu dziewcząt i chłopców. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego reprezentowało 6 dziewcząt oraz 6 chłopców. Grupa młodych pływaków z Iławy wypadła rewelacyjnie i stanęła na podium.

Czytaj dalej →

Bożonarodzeniowo

Data: 10 grudnia 2019.

Dnia 10.12 nasza młodzież gościła na UWM w Olsztynie na targu bożonarodzeniowym. Była to aukcja własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych, z której pozyskane środki zostaną przekazane na rzecz szkoły specjalnej w Kisielicach.

Czytaj dalej →

Turniej z okazji Święta Niepodległości

Data: 9 listopada 2019.

Zgodnie z coroczna tradycją w piątek 8 listopada  2019 roku został rozegrany Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSO. Okazją do organizacji zawodów było zbliżające się Święto Niepodległości. Turniej rozpoczął się od wspólnego odśpiewania hymnu przez wszystkich uczestników, a główną ideą przyświecającą zawodom było propagowanie sportu oraz patriotyzmu.

Czytaj dalej →

Warsztaty dla nauczycieli

Data: 30 października 2019.

W-MODN w Elblągu zaprasza nauczycieli informatyki na warsztaty metodyczne pt. „Zapisywanie prostych algorytmów w języku Python”.

Czytaj dalej →

Sukces w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych

Data: 25 października 2019.

Dnia 25 października 2019 roku w Nidzicy odbył się Finał Wojewódzki Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W mistrzostwach wystartowało 10 sztafet żeńskich oraz 13 męskich– w tym my. Drużynę dziewcząt, która zajęła 2 miejsce w zawodach tworzyły: Zuzanna Iwankowska, Sylwia Omieczyńska, Oliwia Bączek, Aleksandra Trzmielewska, Kamila Karpierz, Natalia Drzewiecka, Samanta Klein, Roksana Piotrowicz, Zuzanna Kuzdra,  Aleksandra Kowalska oraz Wiktoria Czarzasta.

Czytaj dalej →