Rekrutacja do Żeromka

Data: 18 marca 2019.

Targi

Data: 12 marca 2019.

Czytaj dalej →

Bądź aktywna w Dniu Kobiet

Data: 8 marca 2019.

Truchtem lub biegiem (mogło być też na rolkach) wokół Małego Jezioraka, na mecie pamiątkowy znaczek, do tego Mistrzostwa Iławy w Wiązaniu Krawata oraz występ naszej uczennicy z klasy 3 GB Darii Dąbkowskiej – uczestniczki programu ,,The Voice Kids 2″ – to atrakcje piątkowego happeningu z okazji Dnia Kobiet. Impreza odbyła się przy Galerii Jeziorak, a współorganizatorem była nasza szkoła.

Czytaj dalej →

SHOWBIZ

Data: 4 marca 2019.

W poniedziałek 4 marca rozpoczęła się realizacja projektu “SHOWBIZ” UWM w Olsztynie, na rzecz rozwoju przedsiębiorczości uczniów naszej szkoły.

Czytaj dalej →

Żeromek w Collegium Humanisticum UMK

Data: 22 lutego 2019.

W miniony piątek dwie klasy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego brały udział w warsztatach i ćwiczeniach, przygotowanych specjalnie dla nich przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Iławska szkoła objęta jest patronatem uczelni wyższej, dzięki czemu uczniowie Żeromka często zasiadają w studenckich ławach.

Czytaj dalej →

Turniej kosza

Data: 15 lutego 2019.

W piątek 15 lutego 2019 odbył się w Naszej Szkole Turniej Piłki Koszykowej Drużyn 3-osobowych TRI BASKET CUP. 

Czytaj dalej →

Uczeń liceum w finale Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Data: 26 stycznia 2019.

26 stycznia w Olsztynie odbył się okręgowy etap Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Wśród 26 uczestników z 15 szkół województwa warmińsko-mazurskiego, pierwsze miejsce zajął Michał Wróblewski z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Iławie.

Czytaj dalej →

Pierwsze wykłady Młodzieżowej Akademii Matematyki i Informatyki w Żeromku

Data: 18 stycznia 2019.

Tuż przed feriami w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie, odbyły się zajęcia, które zorganizowane zostały w ramach Projektu Wydziału Matematyki I Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. 17 stycznia grupa uczniów z iławskich szkół wzięła udział w trzech blokach zajęć prowadzonych przez dr Agnieszkę Zimnicką, która wykłada w Zakładzie Równań Różniczkowych Zwyczajnych Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych.

Czytaj dalej →

Gratulujemy Darii!

Data: 16 stycznia 2019.

Uczennica naszej szkoły swoim śpiewem oczarowała jurorów programu „The Voice kids”. Daria Dąbkowska z klasy III GB nie raz prezentowała nam swój talent, np. podczas niedawnych „Prezentacji Polskiej Pieśni i Piosenki Historycznej”.

Czytaj dalej →

wywiadówka

Data: 15 stycznia 2019.

17 stycznia (czwartek) o godzinie 17.00

w naszej szkole odbędą się spotkania z Rodzicami