„Śnieżny polonez” powrócił!

Data: 20 stycznia 2023.

20 stycznia, dwa dni przed studniówką, uczniowie klas czwartych zatańczyli ”śnieżnego poloneza”. To szósty raz wspólnego tańca iławskich maturzystów na placu Starego Miasta. Ostatni raz zatańczono wspólnie w 2020 roku.

Czytaj dalej →

Uczniowie „Żeromka” na Nocy Biologów

Data: 13 stycznia 2023.

Jeszcze przed feriami uczniowie uczęszczający do klas biologiczno-chemicznych i przyrodniczych w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego, wzięli udział w Nocy Biologów, organizowanej przez Wydział Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Czytaj dalej →

Świąteczny koncert w Żeromku

Data: 21 grudnia 2022.

Przedświąteczny tydzień to wyjątkowy czas, także w szkołach. Iławskie liceum w minioną środę zorganizowało koncert, podczas którego wszyscy mogli poczuć magię zbliżających się dni.

Czytaj dalej →

Klimatyczny koncert młodzieży z internatu

Data: 16 grudnia 2022.

16.12.2022r. wychowankowie internatu Żeromka brali udział w koncercie kolęd dla podopiecznych Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Iławie.

Czytaj dalej →

Dziękujemy za wielkie serce!

Data: 15 grudnia 2022.

Wszystkim zaangażowanym w organizację XXII edycji Szlachetnej Paczki serdecznie dziękujemy.

Czytaj dalej →

Konkurs fotograficzny

Data: 15 grudnia 2022.

W październiku 2022r. grupa 24 uczniów naszej szkoły, wzięła udział w konkursie  fotograficznym  pt. „Podróże w naturze – wodny świat zdjęcia wart”. Konkurs był zorganizowanym przez W-MODN ECEE w Elblągu dla uczniów i nauczycieli z województwa warmińsko-mazurskiego.

Czytaj dalej →

Mistrzostwa

Data: 9 grudnia 2022.

W piątek , 9 grudnia 2022 roku w hali iławskiego „Mechanika” – Zespołu Szkół im. Konstytucji 3-go  maja, odbyły się Mistrzostwa powiatu w halowej piłce możnej.

Czytaj dalej →

Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej

Data: 8 grudnia 2022.

08 grudnia  zawodniczki z naszej szkoły wzięły udział w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej w Lubawie.

Czytaj dalej →

Interesujące odkrycie

Data: 7 grudnia 2022.

Trwa termomodernizacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie. W trakcie prac odkryto pozostałości po fundamentach nieistniejącej części budynku szkoły.

Czytaj dalej →

Mikołajki

Data: 6 grudnia 2022.

We wtorek 6 grudnia br. w naszej szkole odbył się charytatywny mikołajkowy turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych. Do rywalizacji stanęły drużyny z klas: 2A, 2B, 3A, 3B, 3D, 3F, 4A i 4D.

Czytaj dalej →