XV PAF

Data: 25 maja 2015.

Już wkrótce w naszej szkole, na nowej scenie, odbędzie się:

Jubileuszowy

XV Festiwal Piosenki Autorskiej „PAF”

  Czytaj dalej →

Młodzież z Niemiec odwiedziła Iławę

Data: 25 maja 2015.

Po raz 21 gościła w Iławie grupa młodzieży z niemieckiego Rodgau. Wizyta odbyła się w ramach współpracy Adolf-Reichwein-Schule w Heusenstamm z Zespołem Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie.

Czytaj dalej →

Turniej Halowej Piłki Nożnej Klas I Liceum

Data: 24 maja 2015.

W czwartek 21 maja 2015 roku został rozegrany turniej halowej piłki nożnej klas I liceum. Były to eliminacje do czerwcowego turnieju o „Puchar Dyrektora ZSO” , do którego kwalifikują się dwie pierwsze drużyny.

Czytaj dalej →

Wykłady na Politechnice

Data: 17 maja 2015.

15 maja 2015r. w ramach współpracy Politechniki Warszawskiej z Zespołem Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie my, 2A wybraliśmy się pod opieką naszego wychowawcy Krzysztofa Szupryczyńskiego i dyrektora Stanisława Kożuchowskiego do stolicy.

Czytaj dalej →

WAT – Umowa patronacka

Data: 3 maja 2015.

Cieszymy się, że możemy zaoferować wam opiekę naukową Wojskowej Akademii Technicznej i prosimy, abyście jak najlepiej z tej oferty skorzystali – powiedział prorektor ds. studenckich dr inż. Stanisław Konatowski witając delegację z Iławy, która gościła dzisiaj w naszej uczelni.

Czytaj dalej →

DZIEŃ DZIECKA Z FESTIWALEM PIOSENKI

Data: 2 maja 2015.

Już wkrótce w naszej szkole, na nowej scenie, odbędzie się:

Jubileuszowy XV Festiwal Piosenki Autorskiej „PAF”

 

Czytaj dalej →

Politechnika Warszawska

Data: 30 kwietnia 2015.

Takiej oferty edukacyjnej nie ma żadna inna szkoła w regionie. Już wkrótce naukowcy z Politechniki Warszawskiej prowadzić będą zajęcia dla uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie.

Czytaj dalej →

Jesteśmy i Chcemy Być Najlepsi

Data: 28 kwietnia 2015.

W miniony weekend to bardzo pracowity czas dla lekkoatletów naszej szkoły. W niedziele rywalizowali w Łodzi podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski w ulicznych biegach przełajowych zajmując w klasyfikacji dziewcząt VI miejsce, a chłopców VII miejsce, potwierdzając przynależność do czołówki Polski SZS.

Czytaj dalej →

“Żeromek” na 3 miejscu w województwie

Data: 27 kwietnia 2015.

W dniu 23 kwietnia 2015 roku, w hali widowiskowo – sportowej „Urania” w Olsztynie został rozegrany finał wojewódzki w piłce siatkowej chłopaków.

Czytaj dalej →

Turniej Motoryzacyjny

Data: 27 kwietnia 2015.

Dnia 27 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Iławie odbył się XVII Powiatowy Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny, w którym brali udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu iławskiego, tj. Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie, Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie, Zespołu Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu, Zespołu Szkół Rolniczych im. Heleny i Stanisława Sierakowskich w Kisielicach oraz Zespołu Szkół w Lubawie.

Czytaj dalej →