Matura poprawkowa

Data: 8 sierpnia 2018.

Egzamin pisemny z matematyki i języka polskiego odbędzie się 21 sierpnia 2018 roku o godzinie 9.00 (sala konferencyjna). Osoby poprawiające proszone są o przybycie 15 minut wcześniej.

Egzamin ustny z języka angielskiego odbędzie się 21 sierpnia 2018 roku o godzinie 10.00 w sali 24.

Egzaminy poprawkowe

Data: 8 sierpnia 2018.

Dnia 29 sierpnia 2018 r. (środa) odbędą się egzaminy poprawkowe z języka angielskiego, języka polskiego, języka hiszpańskiego, języka niemieckiego i fizyki.

Dnia 30 sierpnia 2018 r. odbędzie się egzamin poprawkowy z matematyki.

Część pisemna egzaminów rozpocznie się o godzinie 9.00.

Uczniowie poprawiający język angielski i język polski będą poprawiały pierwszy z wymienionych przedmiotów (j. angielski) w środę, w czwartek poprawka z języka polskiego.

Turniej

Data: 18 czerwca 2018.

SCRABBLE TOURNAMENT

Upamiętniający setną rocznicę niepodległości Polski

Czytaj dalej →

XVIII Festiwal Piosenki Autorskiej

Data: 7 czerwca 2018.

Tegoroczny Festiwal Piosenki Autorskiej, który odbył się 29 maja 2018 roku, poświęcony był piosenkom Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka dla zespołu „Kombi”. Festiwal jest jedną z ulubionych imprez uczniów iławskiego Żeromka i jak każdego roku przyciągnął także uczestników z innych szkół.

Czytaj dalej →

Wyjątkowy „Przegląd Pieśni Marszowej”

Data: 5 czerwca 2018.

Początek czerwca to czas, kiedy w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego odbywa się „Przegląd Pieśni Marszowej”. Uczniowie wszystkich klas pierwszych z wielkim zaangażowaniem przygotowują się do udziału w tym wydarzeniu.

Czytaj dalej →

Talenty plastyczne!!!

Data: 4 czerwca 2018.

Uczennice naszej szkoły uczestniczyły w III edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zorganizowanego dla szkół ponadpodstawowych.

Czytaj dalej →

Zmagania naszych lekkoatletów

Data: 28 maja 2018.

28 maja 2018 r. w Lubawie odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych.

Czytaj dalej →

PAF

Data: 22 maja 2018.

Debiut naszego zespołu tanecznego

Data: 13 maja 2018.

13 maja 2018 r. w Ostródzie odbył się Międzynarodowy Festiwal Tańca organizowany przez Klub Tańca Sportowego FOCUS  z Olsztyna. Po całorocznych przygotowaniach po raz pierwszy wzięliśmy udział w tym ogromnym tanecznym wydarzeniu.

Czytaj dalej →

„Żeromek” rozpoczął lokalne świętowanie stulecia niepodległości

Data: 29 kwietnia 2018.

28 kwietnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie odbył się festyn, podczas którego świętowano stulecie odzyskania niepodległości. Wydarzenie to zaczęło się już 27 kwietnia, bo właśnie wtedy przy szkole został zasadzony „Dąb Niepodległości”, który upamiętnia ten szczególny rok w historii Polski. Drzewo zasadził dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Iławie – Roman Groszkowski oraz Starosta Powiatu Iławskiego – Marek Polański.

Czytaj dalej →

Młodzieżowy Parlament Europejski Państw Morza Bałtyckiego

Data: 26 kwietnia 2018.

Pierwsze takie wydarzenie w Iławie i powiecie. Jak było?

Cudownie, fantastycznie, absorbująco, niezwykle interesująco, towarzysko, efektywnie, sprawnie, a do tego przepysznie, zadziwiająco przepięknie i klimatycznie, bo słonecznie i ciepło. Jak widać, bardzo (nie)skromnie, ale czyż można się nie cieszyć z takiego wydarzenia i po tylu ciepłych słowach gości? Nie tylko nie można, ale wręcz należy krzyknąć, hurra!, bo gdy z porażki należy wyciągać konstruktywne wnioski, tak sukcesem trzeba ładować baterie do dalszej pracy i nowych przedsięwzięć.

Czytaj dalej →

FESTYN

Data: 23 kwietnia 2018.


Pobierz program .pdf

Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Mieszanych Biegach Przełajowych

Data: 23 kwietnia 2018.

23 kwietnia 2018 r. nad Jeziorem Hartowieckim koło wsi Ostaszewo odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Sztafetowych Mieszanych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

Czytaj dalej →

Egzaminy ruszyły

Data: 17 kwietnia 2018.

Od 18 do 20 kwietnia odbędą się egzaminy gimnazjalne. Uczniowie zmierzą się kolejno z zadaniami z historii i wiedzy o społeczeństwie, języka polskiego, przedmiotów przyrodniczych, matematyki oraz języka obcego.

Czytaj dalej →

Mistrzostwa powiatu w Mieszanych sztafetowych biegach przełajowych

Data: 16 kwietnia 2018.

W poniedziałek, 16 kwietnia 2018 roku, odbyły się Mistrzostwa powiatu w Mieszanych sztafetowych biegach przełajowych. Zawody te były eliminacją do etapu wojewódzkiego, na który awansują dwie najlepsze sztafety.

Czytaj dalej →