Stefan Żeromski – życie i twórczość

Data: 19 października 2018.

Sukcesy sportowe Szymona

Data: 7 października 2018.

Szymon Dzik, uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Iławie, może pochwalić się dużymi osiągnięciami. Za nami wrzesień i połowa października, a Szymon zdążył już zdobyć pierwsze i drugie miejsce w zmaganiach sportowych.

Czytaj dalej →

Konkurs

Data: 5 października 2018.

Konkurs plastyczny na projekt znaczka patriotycznego

Czytaj dalej →

Ubezpieczenie i RR

Data: 4 października 2018.

Informujemy, że została ustalona składka na ubezpieczenie i Radę Rodziców.

Czytaj dalej →

Tatrzańska przygoda gimnazjalistów z Żeromka.

Data: 20 września 2018.

12 września o godzinie 22:00 klasa  3ga oraz  3gb we wspaniałych nastrojach ruszyła na wycieczkę do Zakopanego. Droga minęła bez żadnych przeszkód, więc już około 8:00 byliśmy zakwaterowani w pensjonacie „Halina”.

Czytaj dalej →

Konferencja metodyczna rozpoczynająca rok szkolny 2018/2019

Data: 19 września 2018.

19 września w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Iławie odbyła się konferencja metodyczna rozpoczynająca rok szkolny 2018/2019.

Czytaj dalej →

Otrzęsiny w Żeromku

Data: 17 września 2018.

17 września zgodnie z coroczną tradycją, pod przewodnictwem klasy IIB oraz wychowawców, odbyły się otrzęsiny klas I. Celem było przetestowanie nowych uczniów, by następnie stali się pełnoprawnymi członkami naszej społeczności szkolnej.

Czytaj dalej →

Wigilia czytania Stefana Żeromskiego w iławskim liceum

Data: 7 września 2018.

7 września, w przeddzień Narodowego Czytania na dziedzińcu Zespołu Szkół Ogólnokształcących im.S.Żeromskiego w Iławie, młodzież z klas humanistycznych, zorganizowała głośne czytanie dzieł swojego patrona.

Czytaj dalej →

Wywiadówka

Data: 5 września 2018.

12 września – wyjątkowo w środę – o godz. 17.00 odbyły się w naszej szkole spotkania wychowawców klas z Rodzicami, poprzedzone spotkaniem z Dyrektorem dla uczniów klas 3 gimnazjum oraz 1 LO.

Rozpoczęcie roku szkolnego

Data: 31 sierpnia 2018.

Po wakacyjnym uśpieniu w mury naszej szkoły wrócił uczniowski gwar. 3 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Pan dyrektor Roman Groszkowski przywitał wszystkich uczniów, a szczególnie uczniów klas pierwszych, dla których nowa szkoła jest dużym wyzwaniem.

Czytaj dalej →

Turniej

Data: 18 czerwca 2018.

SCRABBLE TOURNAMENT

Upamiętniający setną rocznicę niepodległości Polski

Czytaj dalej →

XVIII Festiwal Piosenki Autorskiej

Data: 7 czerwca 2018.

Tegoroczny Festiwal Piosenki Autorskiej, który odbył się 29 maja 2018 roku, poświęcony był piosenkom Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka dla zespołu „Kombi”. Festiwal jest jedną z ulubionych imprez uczniów iławskiego Żeromka i jak każdego roku przyciągnął także uczestników z innych szkół.

Czytaj dalej →

Wyjątkowy „Przegląd Pieśni Marszowej”

Data: 5 czerwca 2018.

Początek czerwca to czas, kiedy w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego odbywa się „Przegląd Pieśni Marszowej”. Uczniowie wszystkich klas pierwszych z wielkim zaangażowaniem przygotowują się do udziału w tym wydarzeniu.

Czytaj dalej →

Talenty plastyczne!!!

Data: 4 czerwca 2018.

Uczennice naszej szkoły uczestniczyły w III edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zorganizowanego dla szkół ponadpodstawowych.

Czytaj dalej →

Zmagania naszych lekkoatletów

Data: 28 maja 2018.

28 maja 2018 r. w Lubawie odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych.

Czytaj dalej →