WAT – Umowa patronacka

Data: 3 maja 2015.

Cieszymy się, że możemy zaoferować wam opiekę naukową Wojskowej Akademii Technicznej i prosimy, abyście jak najlepiej z tej oferty skorzystali – powiedział prorektor ds. studenckich dr inż. Stanisław Konatowski witając delegację z Iławy, która gościła dzisiaj w naszej uczelni.

Czytaj dalej →

DZIEŃ DZIECKA Z FESTIWALEM PIOSENKI

Data: 2 maja 2015.

Już wkrótce w naszej szkole, na nowej scenie, odbędzie się:

Jubileuszowy XV Festiwal Piosenki Autorskiej „PAF”

 

Czytaj dalej →

Prawybory – Młodzi głosują

Data: 2 maja 2015.

30.04 w Zespole Szkół Ogólnokształcących pod „czujnym okiem” Szkolnej Komisji Wyborczej w składzie: Agata Podolska, Marta Wszelak i Klaudia Łopatyńska, w ramach akcji “Młodzi Głosują” przeprowadzone zostały prawybory prezydenckie.

Czytaj dalej →

Politechnika Warszawska

Data: 30 kwietnia 2015.

Wydział Politechniki Warszawskiej objął opieką uzdolnioną młodzież liceum i podjął się sprawowania patronatu nad klasami matematycznymi Żeromka w zakresie propagowania i rozwijania wśród uczniów zainteresowania matematyką.

Czytaj dalej →

Jesteśmy i Chcemy Być Najlepsi

Data: 28 kwietnia 2015.

W miniony weekend to bardzo pracowity czas dla lekkoatletów naszej szkoły. W niedziele rywalizowali w Łodzi podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski w ulicznych biegach przełajowych zajmując w klasyfikacji dziewcząt VI miejsce, a chłopców VII miejsce, potwierdzając przynależność do czołówki Polski SZS.

Czytaj dalej →

“Żeromek” na 3 miejscu w województwie

Data: 27 kwietnia 2015.

W dniu 23 kwietnia 2015 roku, w hali widowiskowo – sportowej „Urania” w Olsztynie został rozegrany finał wojewódzki w piłce siatkowej chłopaków.

Czytaj dalej →

Turniej Motoryzacyjny

Data: 27 kwietnia 2015.

Dnia 27 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Iławie odbył się XVII Powiatowy Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny, w którym brali udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu iławskiego, tj. Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie, Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie, Zespołu Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu, Zespołu Szkół Rolniczych im. Heleny i Stanisława Sierakowskich w Kisielicach oraz Zespołu Szkół w Lubawie.

Czytaj dalej →

Magiczny dzień w Żeromku

Data: 26 kwietnia 2015.

Nadszedł koniec kwietnia. Kasztany prawie zakwitły. Dla maturzystów może to oznaczać tylko jedno – wielkimi krokami zbliża się najważniejszy egzamin w ich życiu.

 

Czytaj dalej →

Nowy plan

Data: 25 kwietnia 2015.

Nowy zaktualizowany plan lekcji już na stronie

Oczywiście sprawdzamy czy się nie zmienia ;)

Alternatywny link do planu lekcji

Chuda! Uda się czy się nie uda?

Data: 21 kwietnia 2015.

Bursztynowa Miss Polski, pasjonatka sportu i teatru. Jej celem jest szkoła teatralna i wysokie osiągnięcia na deskach teatru. Kolejny raz pokazała, że dzięki ciężkiej pracy i walki z samą sobą, można osiągnąć zamierzony cel.

Czytaj dalej →