Umowa z Wydziałem Bioinżynierii

Data: 13 września 2016.

W czwartek 8 września dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Iławie Roman Groszkowski oraz prof. dr hab. Urszula Czarnik – Dziekan Wydziału Bioinżynierii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, podpisali umowę o współpracy. To już szósta umowa tego typu podpisana przez szkołę w ostatnim czasie.

Czytaj dalej →

Klasa akademicka SGH w Żeromku

Data: 14 kwietnia 2016.

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Iławie został objęty patronatem kolejnej wyższej uczelni. Dyrektor szkoły Roman Groszkowski 14 kwietnia, w dniu obchodów 110 – lecia Szkoły Głównej Handlowej, podpisał dokument, który zatwierdził współpracę SGH z iławską szkołą. Współpraca jest efektem udziału Żeromka w konkursie zorganizowanym przez uczelnie wyższą. Ze 120 szkół, które złożyły projekty współpracy, do programu „Klasa akademicka SGH” zakwalifikowało się 45 szkół z całej Polski.

Czytaj dalej →

Germanistyka na UWM otwiera drzwi dla uczniów ZSO

Data: 7 września 2015.

Pod koniec ubiegłego roku nasza szkoła nawiązała kontakt z Instytutem Filologii Germańskiej UWM w Olsztynie.

Czytaj dalej →

WAT – Umowa patronacka

Data: 3 maja 2015.

Cieszymy się, że możemy zaoferować wam opiekę naukową Wojskowej Akademii Technicznej i prosimy, abyście jak najlepiej z tej oferty skorzystali – powiedział prorektor ds. studenckich dr inż. Stanisław Konatowski witając delegację z Iławy, która gościła dzisiaj w naszej uczelni.

Czytaj dalej →

Politechnika Warszawska

Data: 30 kwietnia 2015.

Takiej oferty edukacyjnej nie ma żadna inna szkoła w regionie. Już wkrótce naukowcy z Politechniki Warszawskiej prowadzić będą zajęcia dla uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie.

Czytaj dalej →

Wydział Nauk Historycznych UMK

Data: 26 marca 2015.

W Toruniu, w trakcie XXII Targów Ofert Edukacji Akademickiej, odbyło się uroczyste podpisanie umowy o współpracy między Zespołem Szkół Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Iławie a Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu. Uniwersytet obejmie iławską szkołę opieką naukową i dydaktyczną.

Czytaj dalej →