Rok szkolny 2014/2015 – podsumowanie

Data: 23 czerwca 2015.

WYNIKI PRZEDMIOTOWYCH KONKURSÓW KURATORYJNYCH

rok szkolny 2014/2015

przedmiot

imię i nazwisko

klasa

tytuł

opiekun

biologia

Aleksandra Jonowska

IIIgb

laureatka

Anna Jarzynkowska

chemia

Maciej Piankowski

IIIgb

laureat

Anna Jarzynkowska

Tomasz Szałkowski

IIIgb

laureat

Radosław Różyński

IIIga

finalista

Justyna Dobrzańska-Migdał

Zuzanna Tarach

IIIga

finalistka

fizyka

Radosław Różyński

IIIga

laureat

Izabela Woźniak

Tomasz Szałkowski

IIIgb

finalista

geografia

Michał Kozicki

IIIga

laureat

Grzegorz Olszlegier

Julia Dziczek

IIIgb

finalistka

historia

Łukasz Guba

IIga

laureat

Agata Dąbrowska

Jakub Wilk

Iga

laureat

Julia Dziczek

IIIgb

finalistka

Krzysztof Tomaszewski

język angielski

Mila Janiszewska

IIIgb

laureatka

Anna Lewandowska

Tomasz Szałkowski

IIIgb

laureat

Martyna Tarnowska

IIIga

finalistka

Kasjana Orzechowska

Oliwia Tkaczyk

IIIga

finalistka

język niemiecki

Aleksandra Jonowska

IIIgb

laureatka

Joanna Maleszewska

Marianna Kapcińska

IIIgb

laureatka

Karolina Laskowska

IIIgb

laureatka

Jakub Abramowicz

IIIga

finalista

Magdalena Janowska

Joanna Ciuba

IIIgb

finalistka

Joanna Maleszewska

Magdalena Makuch

IIIga

finalistka

Magdalena Janowska

Agnieszka Pasik

IIIgb

finalistka

Joanna Maleszewska

Radosław Różyński

IIIga

finalista

Jolanta Gancarz

matematyka

Kacper Makowski

IIgb

laureat

Izabela Marczuk

Renata Rólkiewicz

IIIga

laureatka

Katarzyna Wiśniewska

Tomasz Szałkowski

IIIgb

laureat

Izabela Woźniak

Hubert Ruczyński

IIgb

finalista

Izabela Marczuk

Zuzanna Tarach

IIIga

finalistka

Katarzyna Wiśniewska

wiedza o społeczeństwie

Zuzanna Jabłońska

IIIgb

laureatka

Agata Dąbrowska

Katarzyna Koczkodon

IIIgb

laureatka

Faustyna Kowalewska

IIIgb

laureatka

Michał Kozicki

IIIga

laureat

Zuzanna Tarach

IIIga

laureatka

Gratulujemy znakomitych wyników!

Żeromek laureatami stoi

Data: 31 marca 2015.

Uczniowie Gimnazjum Publicznego, działającego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie, biorąc udział w tegorocznych konkursach kuratoryjnych, zdobyli tytuły laureatów, a tym samym zostali zwolnieni z egzaminów gimnazjalnych z wielu przedmiotów.

Czytaj dalej →

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Data: 27 marca 2015.

Uczniowie gimnazjum, którzy uzyskali tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego :

 1.Aleksandra  Jonowska kl.3b

2.Marianna Kapcińska kl.3b

3.Karolina Laskowska kl.3b

GRATULUJEMY !!!

Rok szkolny 2014/2015

Data: 11 stycznia 2015.

Lista uczniów naszego gimnazjum, którzy zakwalifikowali się
do wojewódzkich etapów konkursów przedmiotowych:

przedmiot

imię i nazwisko

klasa

tytuł

biologia

Aleksandra Jonowska

IIIgb

laureatka

chemia

Maciej Piankowski

IIIgb

laureat

Tomasz Szałkowski

IIIgb

laureat

Radosław Różyński

IIIga

finalista

Zuzanna Tarach

IIIga

finalistka

fizyka

Radosław Różyński

IIIga

laureat

Tomasz Szałkowski

IIIgb

finalista

geografia

Michał Kozicki

IIIga

laureat

Julia Dziczek

IIIgb

finalistka

historia

Łukasz Guba

IIga

laureat

Jakub Wilk

Iga

laureat

Julia Dziczek

IIIgb

finalistka

język angielski

Mila Janiszewska

IIIgb

laureatka

Tomasz Szałkowski

IIIgb

laureat

Martyna Tarnowska

IIIga

finalistka

Oliwia Tkaczyk

IIIga

finalistka

język niemiecki

Aleksandra Jonowska

IIIgb

laureatka

Marianna Kapcińska

IIIgb

laureatka

Karolina Laskowska

IIIgb

laureatka

Jakub Abramowicz

IIIga

finalista

Joanna Ciuba

IIIgb

finalistka

Magdalena Makuch

IIIga

finalistka

Agnieszka Pasik

IIIgb

finalistka

Radosław Różyński

IIIga

finalista

matematyka

Kacper Makowski

IIgb

laureat

Renata Rólkiewicz

IIIga

laureatka

Tomasz Szałkowski

IIIgb

laureat

Hubert Ruczyński

IIgb

finalista

Zuzanna Tarach

IIIga

finalistka

wiedza o społeczeństwie

Zuzanna Jabłońska

IIIgb

laureatka

Katarzyna Koczkodon

IIIgb

laureatka

Faustyna Kowalewska

IIIgb

laureatka

Michał Kozicki

IIIga

laureat

Zuzanna Tarach

IIIga

laureatka

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!

Rok szkolny 2013/2014 – podsumowanie

Data: 7 stycznia 2015.

Laureaci olimpiad, konkursów przedmiotowych i zawodów sportowych w roku szkolnym 2013/2014

gimnazjum

 

L.p.
 
Imię i nazwisko Klasa /Szkoła Rodzaj konkursu Zajęte miejsce Imię i nazwisko opiekuna
PRZEDMIOTOWE
 
       
  – indywidualne        
1. Tomasz Makowski III Ga Laureat kuratoryjnych konkursów z
– matematyki
– fizyki
– geografii
– wiedzy o społeczeństwie
– historia
Olimpiada matematyczna gimnazjalistów
Konkurs Alfik matematyczny
Konkurs matematyczny MAT
Konkurs matematyczny Kangur
XII Warmińsko-Mazurskie zawody matematyczne UWM
 
laureat
laureat
laureat
laureat
finalista
laureat
I m-ce w województwie
I m-ce w Polsce
I m-ce w województwie
I m-ce
 
2. Aleksandra Jonowska   Kuratoryjny konkurs:
– j. polski
– j. angielski
– geografia
Konkurs Alfik matematyczny
 
Konkurs Alfik humanistyczny
 
laureatka
laureatka
laureatka
I m-ce w województwie
I m-ce w Polsce
 
3. Aleksandra Migdał   Kuratoryjny konkurs:
– j. polski
– wiedza o społeczeństwie
 
laureatka
laureatka
 
4. Jakub Abramowicz II Ga Kuratoryjny konkurs:
– j. niemiecki
 
finalista
 
5. Marek Kwiatkowski III Ga Kuratoryjny konkurs:
– geografia
 
laureat
 
6. Michał Nehring III Gb Kuratoryjny konkurs:
– historia
– wiedza o społeczeństwie
Konkurs Alfik humanistyczny
 
laureat
laureat
I m-ce w województwie
 
7. Joanna Ciuba II Gb Kuratoryjny konkurs:
– historia
 
laureatka
 
8. Faustyna Kowalkowska II Gb Kuratoryjny konkurs:
– historia
 
laureatka
 
9. Paula Śnieć III Ga Kuratoryjny konkurs:
– historia
– biologia
 
finalistka
finalistka
 
10. Julia Dziczek II Gb Kuratoryjny konkurs:
– historia
 
finalistka
 
11. Maciej Góralski III Gb Kuratoryjny konkurs:
– historia
 
finalista
 
12. Bartłomiej Olejnik II Ga Kuratoryjny konkurs:
– historia
 
finalista
 
13. Jakub Piecek III Ga Kuratoryjny konkurs:
– historia
 
finalista
 
14. Rafał Wolfigiel III Gb Kuratoryjny konkurs:
– historia
 
finalista
 
15. Mateusz Ćwiklak III Ga Kuratoryjny konkurs:
– historia
 
finalista
 
16. Radosław Różyński II Ga Kuratoryjny konkurs:
– chemia
– fizyka
 
finalista
finalista
 
17. Zuzanna Tarach II Ga Kuratoryjny konkurs:
– fizyka
 
finalistka
 
18. Hubert Ruczyński I Gb Kuratoryjny konkurs:
– matematyka
Konkurs Alfik matematyczny
 
finalista
II m-ce w województwie
 
19. Dawid Barański III Gb Kuratoryjny konkurs:
– wiedza o społeczeństwie
 
laureat
 
20. Jakub Olszlegier III Gb Kuratoryjny konkurs:
– wiedza o społeczeństwie
 
laureat
 
21. Maciej Góralski III Gb Kuratoryjny konkurs:
– wiedza o społeczeństwie
 
finalista
 
22. Marek Kwiatkowski III Ga Kuratoryjny konkurs:
– wiedza o społeczeństwie
 
finalista
 
23. Konrad Korejwo III Ga Konkurs Alfik matematyczny
 
Konkurs matematyczny MAT
I m-ce w województwie
II m-ce w województwie
 
24. Aleksandra Lamkowska I Ga Konkurs matematyczny MAT I m-ce w województwie  
25. Zuzanna Pawłowska III Ga Konkurs Alfik humanistyczny I m-ce w województwie  
26. Maciej Góralski III Gb Konkurs Alfik humanistyczny I m-ce w województwie  

 

Deklaracje przystąpienia do egzaminu gimnazjalnego

Data: 18 września 2014.

Załącznik 3a

Deklaracja przystąpienia do części egzaminu gimnazjalnego z języka obcego nowożytnego

 

Żeromek w „Złotej” dziesiątce szkół.

Data: 27 maja 2014.

Uczniowie Gimnazjum Publicznego działającego w Zespole Szkół Ogólnokształcących odnieśli duży sukces. Zostali sklasyfikowani w pierwszej dziesiątce najlepszych gimnazjów województwa warmińsko –mazurskiego.  Na zaproszenie Kuratora Oświaty ich przedstawiciele wzięli udział w gali, która odbyła się  26 maja w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie.

Czytaj dalej →

Głosujmy na naszych!!!

Data: 4 kwietnia 2014.

Jako grupa z klasy IIga bierzemy udział w konkursie na najlepszy projekt. Bardzo prosimy o głosy internetowe uczniów naszej szkoły, które można oddawać codziennie.

Można to zrobić znajdując nasz projekt

Co z tym CUKREM w ziemniaku?

na stronie projektzklasa.pl

Z góry dziękujemy za każdy głos!

Konkursy informatyczne

Data: 17 marca 2014.

Zaproszenie na konkursy komputerowe dla szkół gimnazjalnych

w dniu 15.05.2014 Zespole Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie

Czytaj dalej →

Rok szkolny 2013/2014

Data: 25 lutego 2014.

Wyniki wojewódzkich etapów konkursów przedmiotowych:

Przedmiot

Imię i nazwisko

Klasa

Uzyskany tytuł

Język polski

Aleksandra Migdał IIIgb laureatka
Aleksandra Jonowska IIgb laureatka

Język niemiecki

Jakub Abramowicz IIga finalista

Język angielski

Aleksandra Jonowska IIgb laureatka

Geografia

Tomasz Makowski IIIga laureat
Aleksandra Jonowska IIgb laureatka
Marek Kwiatkowski IIIga laureat

Historia

Michał Nehring IIIgb laureat
Joanna Ciuba IIgb laureatka
Faustyna Kowalkowska IIgb laureatka
Paula Śnieć IIIga finalistka
Julia Dziczek IIgb finalistka
Maciej Góralski IIIgb finalista
Bartłomiej Olejnik IIga finalista
Jakub Piecek IIIga finalista
Rafał Wolfigiel IIIgb finalista
Mateusz Ćwiklak IIIga finalista
Tomasz Makowski IIIga finalista

Biologia

Paula Śnieć IIIga finalistka

Chemia

Radosław Różyński IIga finalista
Zuzanna Tarach IIga finalistka

Fizyka

Tomasz Makowski IIIga laureat
Radosław Różyński IIga finalista

Matematyka

Tomasz Makowski IIIga laureat
Hubert Ruczyński Igb finalista

Wiedza
o społeczeństwie

Michał Nehring IIIgb laureat
Aleksandra Migdał IIIgb laureatka
Dawid Barański IIIgb laureat
Tomasz Makowski IIIga laureat
Jakub Olszlegier IIIgb laureat
Maciej Góralski IIIgb finalista
Marek Kwiatkowski IIIga finalista

 

Gratulujemy znakomitych wyników!

 

Lista uczniów naszego gimnazjum, którzy zakwalifikowali się
do wojewódzkich etapów konkursów przedmiotowych:

Język polski
Aleksandra Migdał                 IIIgb
Aleksandra Jonowska            IIgb
 
Język niemiecki
Jakub Abramowicz                 IIga
Zuzanna Pawłowska               IIIga
 
Język angielski
Aleksandra Jonowska            IIgb
 
Historia
Michał Nehring                       IIIgb
Maciej Góralski                      IIIgb
Mateusz Ćwiklak                    IIIga
Marek Groszkowski               IIIga
Jakub Piecek                           IIIga
Tomasz Makowski                 IIIga
Rafał Wolfigiel                        IIIgb
Bartłomiej Olejnik                  IIga
Faustyna Kowalkowska         IIgb
Joanna Ciuba                          IIgb
Paula Śnieć                             IIIga
Julia Dziczek                           IIgb
 
Geografia
Tomasz Makowski                 IIIga
Aleksandra Jonowska            IIgb
Marek Kwiatkowski               IIIga
 
Biologia
Paula Śnieć                             IIIga
 
Chemia
Radosław Różyński                IIga
Tomasz Makowski                 IIIga
Zuzanna Tarach                      IIga
 
Fizyka
Tomasz Makowski                 IIIga
Radosław Różyński                IIga
 
Matematyka
Tomasz Makowski                 IIIga
Hubert Ruczyński                   Igb
 
Wiedza o społeczeństwie
Jakub Olszlegier                     IIIgb
Michał Nehring                       IIIgb
Maciej Góralski                      IIIgb
Marek Kwiatkowski               IIIga
Aleksandra Migdał                 IIIgb
Dawid Barański                      IIIgb