SUKCES NASZYCH GIMNAZJALISTÓW!

32 uczniów naszego gimnazjum przeszło do wojewódzkiego etapu konkursów przedmiotowych, które odbędą się w lutym. Najwięcej szans na tytuł laureata, bo aż 22,  będą mieć z języka angielskiego, z wiedzy o społeczeństwie – 7, po trzy – z matematyki, chemii, fizyki, po dwie – z języka niemieckiego i geografii, po jednej – z języka polskiego, biologii i historii.

Najwięcej kwalifikacji udało się zdobyć Błażejowi Raszyńskiemu z IIIga, który przeszedł do drugiego etapu czterech konkursów (z geografii, języka angielskiego, wiedzy o społeczeństwie i historii), Julia Olszlegier i Hubert Ruczyński z IIIgb oraz Jakub Wilk z IIga wezmą udział w trzech konkursach, kwalifikacje do drugiego etapu dwóch uzyskali – Wiktoria Kuczmarska, Olga Sobiesiak, Aleksandra Draszewska i Michał Wróblewski z IIIga oraz Kacper Makowski z IIIgb. Lista wszystkich zakwalifikowanych poniżej.

 

przedmiot

imię i nazwisko ucznia

 

język polski

Bartłomiej Podwalski

fizyka

Aleksandra Draszewska

Kacper Makowski

Hubert Ruczyński

chemia

Julia Olszlegier

Mikołaj Rybczyński

Jakub Wilk

geografia

Jakub Wilk

Błażej Raszyński

język niemiecki

Julia Olszlegier

Mateusz Wiśniewski

język angielski

Julia Dybich

Hubert Ruczyński

Aleksandra Draszewska

Marta Spiżewska

Michał Rydzewski

Błażej Raszyński

Olga Sobiesiak

Wiktoria Betlejewska

Zuzanna Żabiełowicz

Dominik Brach

Julia Tomaszewska

Kajetan Łachański

Oskar Ruczyński

Filip Figurski

Emilia Waśniewska

Dawid Standarski

Maja Rynkowska

Jakub Wilk

Joanna Sowa

Dominika Bylinka

Julia Olszlegier

Alicja Rybińska

wiedza o społeczeństwie

Błażej Raszyński

Łukasz Guba

Krzysztof Seroczyński

Olga Sobiesiak

Franciszek Michałowski

Wiktoria Kuczmarska

Michał Wróblewski

biologia

Wiktoria Kuczmarska

matematyka

Kacper Makowski

Hubert Ruczyński

Michał Wróblewski

historia

Błażej Raszyński

 

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki na etapie wojewódzkim!