Ponownie w "złotej dziesiątce" gimnazjów w województwie

Iławski „Żeromek” po raz kolejny w „złotej dziesiątce” gimnazjów województwa warmińsko-mazurskiego.

W dniu 8 czerwca w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych Gimnazjum Rok Szkolny 2015/2016. Wydarzenie to organizowane jest przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie.

Iławę reprezentowało Gimnazjum Publiczne działające przy Zespole Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego. W tym roku gimnazjaliści uzyskali 19 tytułów laureata oraz 17 tytułów finalisty. Dzięki sukcesom uczniów i nauczycieli iławski „Żeromek” znalazł się po raz kolejny w „złotej dziesiątce” gimnazjów województwa warmińsko-mazurskiego.

Na galę zaproszony został Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Roman Groszkowski, który odebrał dyplom uznania Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty za szczególne osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2015/2016.

Szkołę dumnie reprezentowała również Agata Dąbrowska – nauczycielka WOS i historii, pod której czujnym okiem 7 uczniów uzyskało tytuł laureata z wiedzy o społeczeństwie.

2016_Gala_0004

2016_Gala_0003

2016_Gala_0002

2016_Gala_0001

AM