Rada Rodziców ustaliła wysokość składki na rok szkolny w wysokości 70 zł na ucznia oraz 35 zł za drugie dziecko. Składka na Radę Rodziców jest dobrowolna. Składkę można opłacić przelewem lub u wychowawcy.
W opisie przelewu należy ująć: nazwisko i imię ucznia, klasę do której uczęszcza !!!
Konto Rady Rodziców:











