
Nasi uczniowie wrócili właśnie z dwudniowej wyprawy do stolicy, która połączyła fascynujący świat nauki z pięknem polskiej historii i przyrody. Dla naszych przyszłych medyków, przyrodników i podróżników była to idealna okazja, by podręcznikową wiedzę zamienić na fascynującą praktykę.










