Walentynki

14 lutego, jak co roku w naszej szkole działała poczta walentynkowa. Ozdobiona ”skrzynka pocztowa”, do której można było wrzucać zarówno prezenty, jak i kartki, czynna była od 9. lutego do 14. lutego, do godziny 11.40.
Tego roku, my, czyli Samorząd Uczniowski mieliśmy do wykonania niełatwe zadanie, bowiem musieliśmy rozdać wiele walentynek. Podzieliliśmy się więc na trzy grupy. Od godziny 12.45 odwiedzaliśmy klasy, do których uczęszczają adresaci kartek. Mogliśmy zobaczyć na ich twarzach wielkie zaskoczenie, szczęście, a czasem nawet niedowierzanie.
Dzień świętego Walentego jest dniem zakochanych, ale nie tylko. W to święto, wszyscy nieśmiali zakochani mogą dać swojej sympatii znak, przypominający o swoim istnieniu, który może zapoczątkować wielką miłość. Nawet, jeśli nie ma się stałego partnera, Walentynki można obchodzić hucznie, chociażby z przyjaciółmi.
Mamy nadzieję, że wszystkie kartki walentynkowe uszczęśliwiły adresatów. Poczta Walentynkowa poleca się na przyszłość.

Skip to content