Finał biegów przełajowych

Żeromek obronił tytuł Mistrza Województwa Warmińsko-Mazurskiego w mieszanych sztafetowych biegach przełajowych.

W środę 16 kwietnia nasi lekkoatleci mimo, że byli gospodarzami finałów wojewódzkich w mieszanych sztafetowych biegach przełajowych nie byli specjalnie uprzejmi na trasie przełaju i w widowiskowy sposób pokonali rywali na łącznym dystansie 11500m (5x800m K+ 5x 1500m M) w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych.
ZSO dziękuje za pomoc w organizacji imprezy w której uczestniczyło łącznie około 700 lekkoatletów z całego województwa Iławskiemu Centrum Sportu Turystyki I Rekreacji, Radzie Rodziców i Starostwu Powiatowemu w Iławie oraz Warmińsko-Mazurskiemu SZS.
Skład zwycięskiej sztafety:
1. Agata Kołecka
2. Klaudia Suska
3. Ola Wantowska
4. Dominika Madej
5. Kamila Lulińska
6. Monika Kołatka
7. Mateusz Kudyk
8. Jakub Łoziński
9. Filip Wytrążek
10. Dominik Gonera
11. Maciej Myszkiewicz
12. Jacek Mazurewicz
[slideshow gallery_id=”5″]

Skip to content