Dzień Dziecka po angielsku, czyli turniej „Scrabble” w Żeromku!

Gra „Scrabble”, rywalizująca młodzież, unosząca się w powietrzu miła atmosfera i uśmiechy na twarzach – właśnie tak wyglądał Dzień Dziecka w iławskim Zespole Szkół Ogólnokształcących.

Dnia 6 czerwca w Żeromku odbył się turniej „Scrabble” w języku angielskim, do którego przystąpiły iławskie oraz pobliskie gimnazja. Organizatorem była Pani Elwira Ptasznik – nauczycielka języka angielskiego, a jednocześnie założycielka koła scrabblowskiego w ZSO.
Niemal w ciągu trzech godzin młodzież rozegrała cztery rundy, które pozwoliły wyłonić najlepszych scrabblowiczów wśród  młodzieży – I miejsce – Zuzanna Pawłowska (Gim. ZSO), II –miejsce – Denis Agnieszczak (Gim. Nr 2 w Iławie), III miejsce –Igor Szewczyk– (Gim. Nr 2 w Iławie), IV miejsce – Kuba Olszlegier (Gim. ZSO). Uczestnicy prowadzili zaciętą grę, a mieli o co walczyć – do zdobycia były pendrivy, koszulki, zestawy długopisów, kubki i inne wartościowe przedmioty. Nagrody ufundował Burmistrz Iławy – Włodzimierz Ptasznik, kierownik Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą oraz Rada Rodziców ZSO. Ponadto każda zaproszona szkoła otrzymała od organizatora turnieju – Pani Elwiry Ptasznik, grę „Scrabble” do użytku szkolnego.
Turniej miał na celu zaszczepienie w młodzieży umiejętności połączenia zabawy z nauką, ale przede wszystkim spędzenia Dnia Dziecka w miłej i przyjaznej atmosferze. Oby takich spotkań było więcej!

001 004 013 018 023 048

 Więcej zdjęć na szkolnym FB

Skip to content