PRZEDŚWIĄTECZNY KLIMAT

W piątek 19.12 w szkole po raz kolejny odbył się Konkurs Piosenki Świątecznej. W tym roku oprócz języka angielskiego, uczniowie zaprezentowali także utwory w języku niemieckim oraz w naszym ojczystym języku polskim.

Uczestnicy wykazali się ogromną pomysłowością oraz potężnym zaangażowaniem. Najlepsza okazała się klasa 3gb, która zaprezentowała świąteczny mix. Połączyła ona klasyczny utwór z rapem oraz dodała niesamowite bollywoodzkie Christmas Tree. Obok klasy 3gb na pierwszym miejscu pojawiła się klasa 2ga, która również przygotowała wspaniały występ. W przerwie, po której miało nastąpić ogłoszenie wyników, zostały wręczone prezenty dla małego Szymka z Kisielic. Oprócz tego w tym czasie zostały odczytane pozdrowienia dla uczniów, które były jedną z atrakcji umilających czas. Po werdykcie jury klasy rozeszły się do sal i razem przeżywały wigilie klasowe.

Asia Ciuba

Skip to content