Jesteśmy i Chcemy Być Najlepsi

W miniony weekend to bardzo pracowity czas dla lekkoatletów naszej szkoły. W niedziele rywalizowali w Łodzi podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski w ulicznych biegach przełajowych zajmując w klasyfikacji dziewcząt VI miejsce, a chłopców VII miejsce, potwierdzając przynależność do czołówki Polski SZS.

Prawo startu mają Mistrzowie Województw i Mistrzowie Czech, Łotwy, Rosji, Austrii, Niemiec, Węgier, Litwy, Słowacji co stawia przed uczestnikami trudne wyzwanie. A już w poniedziałek 27 kwietnia nasi uczniowie zdobyli kolejny tytuł Mistrzów Województwa WM SZS  w mieszanych sztafetowych biegach przełajowych (5x 800m K +5x 1500m.

Zapraszamy do Żeromka wszystkich, którzy potrafią pogodzić uprawianie lekkiej atletyki  z nauką. Da wam to na pewno wiele satysfakcji i  radość jeśli będziecie najlepsi, oraz nauczy  jak sobie poradzić z przegraną.

Grupowe

Zobacz galerię zdjęć

Skip to content