Prawybory – Młodzi głosują

30.04 w Zespole Szkół Ogólnokształcących pod „czujnym okiem” Szkolnej Komisji Wyborczej w składzie: Agata Podolska, Marta Wszelak i Klaudia Łopatyńska, w ramach akcji „Młodzi Głosują” przeprowadzone zostały prawybory prezydenckie.

Prawo głosu mieli wyłącznie uczniowie klas II, którzy zdecydowali, że nowym prezydentem powinien zostać – Janusz Korwin-Mikke , który uzyskał 38 głosów. Pozostali kandydaci zdobyli następujące poparcie: Andrzej Duda – 25 głosów Paweł Kukiz – 24 Bronisław Komorowski – 22 Magdalena Ogórek – 13 Marian Kowalski – 3 Janusz Palikot – 3 Adam Jarubas – 2 Grzegorz Braun – 1 Jacek Wilk – 1. Szkolnym koordynatorem prawyborów był nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie Pan Piotr Kasperowicz

mlodzi_glosuja_01

Więcej foto na naszym FB

Skip to content