Zwyciężyliśmy pod Grunwaldem

W piątek 29 maja 2015r. na polach historycznej bitwy pod Grunwaldem odbyły się coroczne biegi przełajowe organizowane przez WM SZS pod patronatem Kuratorium Oświaty. Start w tej imprezie to symboliczne zakończenie szkolnego roku sportowego dla lekkoatletów, który był dla nich bardzo udany.

Iławski ogólniak po raz kolejny udowodnił, że jest nie do pokonania w województwie w biegach przełajowych. Zwyciężył nie tylko w klasyfikacji drużynowej szkół ponadgimnazjalnych, ale również zawłaszczył sobie wszystkie miejsca na podium w kategorii dziewcząt i chłopców na dystansie 1500 m K i 2000 m M, jak pokazuje dekoracja.

Poznaj naszych medalistów.

 

ZAPRASZAMY DO NASZEGO LICEUM

UCZ SIĘ I BIEGAJ Z NAMI

DOŁĄCZ DO NAS

Zapraszamy do naszej galerii na FB

Grunwald przełaje 002

Grunwald przełaje 001

Skip to content