Turniej Scrabble w „Żeromku”

Już od 10 lat w Żeromku odbywa się Turniej Scrabble, rozwijający umiejętności gimnazjalistów. I w tym roku nie zabrakło zdrowej rywalizacji i emocji. Dnia 2 czerwca 2015 roku w ZSO odbył się 10 turniej Scrabble zorganizowany przez panią Elwirę Ptasznik z pomocą nowej grupy asystentów z klasy I C.

W turnieju udział wzięły trzy gimnazja z Iławy. Po trzech rundach gry z 20 uczestników wyłowiono najlepszą trójkę: I miejsce – Bartosz Benc, II miejsce – Magdalena Makuch, III miejsce – Natalia Lewandowska

Szkoły, które gościliśmy, otrzymały specjalne nagrody – zegary szachowe. Ponadto, na każdego uczestnika czekał drobny upominek. Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom dziękujemy za przybycie i uczestnictwo w turnieju. Mamy nadzieję, że turniej ten był dla nich satysfakcjonującym wydarzeniem.

KN

Turniej_Scrabble_0005

Turniej_Scrabble_0004

Turniej_Scrabble_0003

Turniej_Scrabble_0002

Turniej_Scrabble_0001

Skip to content