Matematyczne sukcesy Żeromka

Tomasz Makowski, uczeń klasy matematyczno-fizycznej, jest dopiero w drugiej klasie, a już może poszczycić się tytułem finalisty Olimpiady Matematycznej. Poza niewątpliwym prestiżem wyróżnienia, Tomasz może się już teraz cieszyć z gwarancji 100 % wyniku na maturze z matematyki.

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego czeka także na wyniki finału Powszechnego Internetowego Matematycznego Konkursu dla Uczniów Szkół Średnich z Matematyki, do którego przeszli następujący uczniowie: Renata Rólkiewicz, Mikołaj Ryll oraz Tomasz Makowski. Przypominamy, że półfinał konkursu odbył się w Żeromku 4 kwietnia i brali w nim udział uczniowie z Elbląga, Gdańska, Olsztyna i Kwidzyna. Finał konkursu odbył się na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Trzymamy kciuki za kolejny sukces!

DSCF0660

Skip to content