Żeromek dyktował tempo

W Ostaszewie 22.04.2016r. odbyły sie Mistrzostwa Województwa WM SZS w indywidualnych  biegach przełajowych, które dla naszej szkoły nie były tylko rywalizacja o tytuły mistrzowskie, ale stanowiły przepustkę do reprezentowania szkoły w czwartkowych (28.04) Mistrzostwach Województwa WM w mieszanych sztafetowych biegach przełajowych 5K +  5M .

Lekkoatleci z ZSO zwyciężyli w rywalizacji drużynowej zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców ,a na ten sukces złożyły się nie tylko indywidualne tytuły mistrzowskie Maćka Nowakowskiego (3000m) i Marianny Kapcińskiej (1500m), ale również medal Moniki Kołatki (2000m) oraz  wysokie lokaty pozostałych zawodników\czek. Zapraszamy do kibicowania naszej sztafecie w czwartek na terenie stadionu miejskiego o godz. 13. Jesteśmy gospodarzami Mistrzostw Województwa, obiecujemy, że będziemy bardzo gościnni dla ekip wojewódzkich oczywiście poza rywalizacja sportową 🙂

001

więcej foto na FB

Skip to content