Żeromek gospodarzem

Jak nakazuje obyczaj Zespół Szkół Ogólnokształcących bardzo gościnne przyjął setki biegaczy z całego województwa, rywalizowali oni o prymat mistrzowski w sztafetowych mieszanych biegach przełajowych w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Podczas najważniejszego dla Nas biegu w na poziomie szkół ponadgimnazjalnych nasi zawodnicy i zawodniczki od samego początku nadawali ton rywalizacji i po zakończeniu całej sztafety (łącznie 11500m) wywalczyli tytuł Mistrzów Województwa Warmińsko-Mazurskiego. GRATULUJEMY:  Mariannie Kapcińskiej, Annie Kołatce, Karolinie Biel, Juli Olszlegier, Monice Kołatce, Sebastianowi Jakubowskiemu, Jakubowi Łozińskiemu, Antoniemu Łukaszewiczowi, Dominikowi Gonerze, Maciejowi Nowakowskiemu.

Jednocześnie dziękujemy za pomoc w organizacji imprezy Iławskiemu Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji, Starostwu Powiatowemu w ławie, Warmińsko-Mazurskiemu i Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu oraz Naszemu Zaprzyjaźnionemu Mechanikowi (Zespół Szkół im. Konstytucji 3-maja) i Piekarni Typolska 😉

001

Więcej foto na FB

Skip to content