Umowa z Wydziałem Bioinżynierii

W czwartek 8 września dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Iławie Roman Groszkowski oraz prof. dr hab. Urszula Czarnik – Dziekan Wydziału Bioinżynierii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, podpisali umowę o współpracy. To już szósta umowa tego typu podpisana przez szkołę w ostatnim czasie.

Działania realizowanie z nowym partnerem to wspieranie procesu dydaktycznego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w formie wizyt studyjnych oraz udział w zajęciach laboratoryjnych w Katedrze Biochemii i Biotechnologii Zwierząt. Uczniowie z pewnością z wielkim zaangażowaniem skorzystają możliwości, jakie da ta współpraca.

Za realizację przedsięwzięć ze strony UWM będzie odpowiadać kierownik Katedry Biochemii i Biotechnologii Zwierząt prof. dr hab. Władysław Kordan, który jest absolwentem iławskiego ogólniaka.

Wcześniej „Żeromek” nawiązał współpracę z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, Politechniką Warszawska, Wyższą Akademią Techniczną, Szkołą Główną Handlową oraz Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego.

 

Skip to content